Pejzaż z brzozami, około 1920
(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic) |
olej, tektura |
54 x 38 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: JÓZEF RAPACKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 58 | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |