Przed dworkiem - na powitanie, około 1930
(1872 Kraków - 1953 Kraków) |
olej, tektura |
16,5 x 23,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: B.RYCHTER-JANOWSKA |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 39 | 3900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |