Starzec i Anioł, około 1920-1930
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, dykta |
35,5 x 50 cm |
sygnowany po prawej stronie u góry: Wlastimil Hofman |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 35 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |