Pierrot, około 1930
(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź) |
olej, płótno |
65 x 64 cm |
na odwrocie płótna namalowana martwa natura, w jej obrębie napis: własność / Henryki Mackiewicz*) |
*) wdowa po malarzu |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 14 | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |