Opłakiwanie - dwie siostry, 1930
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, płyta |
30 x 65 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Wlastimil Hofman / 1930 |
Cena uzyskana Hammer price |
XIII Aukcja | 1999-11-22 00:00:00 | 50 | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |