Potyczka, XVIII wiek
olej, płótno |
69 x 89 cm |
nie sygnowany |
Obraz ukazuje moment starcia dwóch konnych formacji na przedpolu bitwy toczonej pod murami twierdzy. Jedna ze stron walczących ubrana jest po turecku, a jej przeciwnikami są Europejczycy. |
Cena uzyskana Hammer price |
XIII Aukcja | 1999-11-22 00:00:00 | 30 | 16500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |