Studium siwego konia, około 1950
(1902 Warszawa - 1977 Warszawa) |
olej, płótno |
32 x 40 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Trzeszczkowski |
Cena uzyskana Hammer price |
XIII Aukcja | 1999-11-22 00:00:00 | 12 | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |