Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Patrol huzarii, około 1950 , olej, tektura, 16 x 23 cm

Patrol huzarii, około 1950

(1902 Warszawa - 1977 Warszawa)

olej, tektura
16 x 23 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: Trzeszczkowski

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XIII Aukcja1999-11-22 00:00:0010
2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)