Starość i młodość, około 1930
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, tektura |
35 x 49 cm |
sygnowany po prawej stronie u góry: Wlastimil Hofman |
Cena uzyskana Hammer price |
XIV Aukcja | 2000-03-18 00:00:00 | 74 | 22000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 26000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |