Stacja końcowa w New Carlisle, 1944
(1892 Kraków - 1965 Montreal) |
akwarela, papier |
25 x 35 cm |
sygnowana po lewej stronie u dołu: Rafał Malczewski New Carlisle na odwrocie na nalepce papierowej informacje: Rafał MALCZEWSKI / Nr 127 25 x 35 / New Carlisle , Canada / STACJA KOŃCOWA / akw./p. 1944 r. |
Cena uzyskana Hammer price |
XIV Aukcja | 2000-03-18 00:00:00 | 41 | 3200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |