Studium gniadego konia, około 1950
(1902 Warszawa - 1977 Warszawa) |
olej, płótno |
16 x 32 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Trzeszczkowski |
Cena uzyskana Hammer price |
XIV Aukcja | 2000-03-18 00:00:00 | 1 | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |