(1885 Kjerteminde - 1972) |
olej, płótno |
30 x 45 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: axel jensen |
Axel Jensen uczył się malarstwa u K. Zahrtmanna i J. Rohde. Działał w Kopenhadze, malował głównie pejzaże i portrety. Jego obrazy znajdują się między innymi w Muzeum Sztuki w Kopenhadze, w zbiorach muzealnych w Gőteborgu, w Malmő, w Galeriach Narodowych w Oslo i w Sztokholmie.
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 107 | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |