Zamieć - samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy, 1927
(1886 Kraków - 1955 Kraków) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
31,5 x 22 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Jerzy Kossak / 1927 |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 103 | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |