Peonie w wazonie
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów) |
gwasz, akwarela,papier naklejony na tekturę |
47 x 34 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: EErb |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 91 | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |