Fontanna wśród drzew
(działał w latach 1928 - 1939) |
olej, tektura |
28 x 38 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: J. Dymicz |
Jan Dymicz malował olejno, akwarelą i pastelem. Wystawiał swoje prace we Lwowie w 1928 i w Krakowie w 1929 roku. Zaprezentował wówczas prace Pejzaż oraz Róże, Podwórko w Pińsku, Okolice Pińska, Kościół w Hucie Stefańskiej, Fragment kościoła Pijarów w Lubieszowie, Sianożęcie. Poza pejzażami i kompozycjami kwiatowymi malował portrety. Jego prace są miedzy innymi w Muzeum Sztuki Litewskiej w Wilnie. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 54 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |