Satyr, 1927
(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba) |
olej, tektura |
26 x 33 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Wlastimil Hofman / 1927 |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 50 | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |