Pejzaż z kaczeńcami
(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic) |
olej, płótno naklejone na tekturę |
17 x 27 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: JÓZEF RAPACKI / OLSZANKA |
Obraz stanowi studium wiosennego pejzażu, z łąką, z szeroko rozsnutymi nad horyzontem mgłami i kwitnącymi kaczeńcami. Motyw wiosennego pejzażu z Olszanki artysta powtórzył kilkakrotnie w większych wersjach. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 29 | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |