Pejzaż z widokiem na Kopiec Kościuszki*
(1824 Wiśnicz - 1899 Kraków) |
akwarela, papier |
27 x 18 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu monogramem wiązanym: JK |
* Kopiec Kościuszki usypano w latach 1820-1823 |
Cena uzyskana Hammer price |
XVI Aukcja | 2001-03-26 00:00:00 | 5 | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |