Juliusz KOSSAK ,Pejzaż z widokiem na Kopiec Kościuszki* , akwarela, papier, 27 x 18 cm

Pejzaż z widokiem na Kopiec Kościuszki*

(1824 Wiśnicz - 1899 Kraków)

akwarela, papier
27 x 18 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu monogramem wiązanym: JK
* Kopiec Kościuszki usypano w latach 1820-1823

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XVI Aukcja2001-03-26 00:00:005
10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)