Martwa natura
akwarela, tektura |
49 x 34 cm |
sygnowana po prawej stronie u dołu: L. Loria na odwrocie nalepka wystawowa: Centralne Biuro Wystaw / Artystycznych Oddział w Łodzi / Nr .... / Autor Helena Loria-Landecka / Adres Łóź ul. Wigury 9/7 / Tytuł 'Martwa natura" / Technika Akwarela Wymiar 34 x 49 / Cena ..Łódź 10 listopada 1960 r. |