Niezapominajki w wazonie, 1937
olej, płótno (dublowane) |
64,5 x 79 cm |
sygnowany cyrylicą po prawej stornie u dołu: W. Żelechowicz 37
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 88 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |