Szkic - dziewczyna przy studni, lata osiemdziesiąte XIX wieku
(1854 Radom - 1929 Kraków) |
akwarela, papier |
35 x 17 cm w świetle passe-partout |
sygnowana po środku u dołu: J.Malczewski | Ukraina
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 63 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |