Martwa natura z kieliszkami
(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku) |
olej, tektura |
66 x 49 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: nieczytelnie |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 41 | 6000.00 PLN (1578,95USD, 1428,57EUR) | 6600.00 PLN (1736,84USD, 1571,43EUR) |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 24 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |