Portret młodej kobiety, 1835
(1793 Drezno - 1863 Paryż) |
akwarela, papier |
25 x 20 cm |
sygnowana po lewej stronie kompozycji: Emilie de Loqueyssie, fec.: 1835 |
Obraz, obwiedziony metalową, złoconą ramką, oprawiony w skórzane etui,
zamykane w formie teczki, z metalowym zamkiem, od środka wyszyte
aksamitem. Obraz pochodzi ze zbiorów rodziny książąt Czartoryskich. |
Emilie Lachaud de Loqueyssie urodziła się w Dreźnie i tutaj uczyła się malarstwa u malarza J. A. Riedla. Jedno z jej dzieł znajduje się w Muzeum w Dreźnie. Jest to portret A. Ciccarellego. |
Cena uzyskana Hammer price |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 12 | 3200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |