Morze z żaglowcem, 1899
olej, tektura |
23 x 30 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: A.K. 99 na odwrocie wypisane cyrylicą: Morie s parusnym karabliem, 1899 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 44 | 5500.00 PLN (1447,37USD, 1309,52EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XVII Aukcja | 2002-04-27 00:00:00 | 72 | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |