Karykatura żyda w kapeluszu, około 1860
(1824 Wiśnicz - 1899 Kraków) |
akwarela, papier |
11,5 x 6,5 cm w świetle passe-partout |
sygnowana po lewej stronie u dołu monogramem wiązanym: JK na odwrocie napisy: Kossak (Juliusz) / Né a Wisznicz 28/IX 1824 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXI Aukcja | 2004-11-16 00:00:00 | 76 | 1700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |