Pejzaż nadmorski
(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku) |
olej, tektura |
39 x 51 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Behrman na odwrocie napis: N. 120 / 564 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXI Aukcja | 2004-11-16 00:00:00 | 51 | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |