Miasteczko pod skałą, lata sześćdziesiąte XX wieku
(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów) |
olej, tektura |
54 x 49 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu cyrylicą: Sielski na odwrocie napis cyrylicą: WKRS-1137 / Sielski R J / Misteczko pid skalju / k/o / 54 x 49 / 60-ti r r |
Cena uzyskana Hammer price |
XXI Aukcja | 2004-11-16 00:00:00 | 32 | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |