pełna oferta galerii

Z oferty galerii

Roman Gruszecki ,Zaułek , akwarela, papier, 20 x 29 cm w świetle passe-partout

Zaułek

Roman Gruszecki

akwarela, papier

20 x 29 cm w świetle passe-partout

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Pejzaż jesienny , olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 62,5 cm

Pejzaż jesienny

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI)

olej, płótno naklejone na tekturę

46 x 62,5 cm

Figurka porcelanowa, Grajek, ok. 1780 , porcelana malowana ręcznie, wys. 10 cm

Figurka porcelanowa, Grajek, ok. 1780

porcelana malowana ręcznie

wys. 10 cm

Konstanty MACKIEWICZ ,Katedra , olej, płyta, 125 x 98 cm

Katedra

Konstanty MACKIEWICZ

olej, płyta

125 x 98 cm

Figurka porcelanowa, Kobieta z kozą, ok 1790 , porcelana malowana ręcznie, wys. 15 cm

Figurka porcelanowa, Kobieta z kozą, ok 1790

porcelana malowana ręcznie

wys. 15 cm

q
Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej
Galerii, do której należą także przedmioty prezentowane poniżej.
r
Kielich tzw. „flet”, Polska, Naliboki – Urzecze, poł. XVIII w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane matowo, wys. 26,2 cm

Kielich tzw. „flet”, Polska, Naliboki – Urzecze, poł. XVIII w.

szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane matowo

wys. 26,2 cm

Wiktor KORECKI ,Chata w śniegu , olej, tektura, 33,5 X 50 cm

Chata w śniegu

Wiktor KORECKI

olej, tektura

33,5 X 50 cm

Józef CZAJKOWSKI,Wnętrze kościoła cystersów w Mogile , olej, płótno, 60,5 x 35 cm

Wnętrze kościoła cystersów w Mogile

Józef CZAJKOWSKI

olej, płótno

60,5 x 35 cm

Konstanty JEGOROWICZ MAKOWSKI ,Portret Mężczyzny , olej, płótno, 62 x 48 cm

Portret Mężczyzny

Konstanty JEGOROWICZ MAKOWSKI

olej, płótno

62 x 48 cm

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ) ,Sanna, około 1930-1936, olej, płótno, 48 x 80 cm

Sanna, około 1930-1936

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ)

olej, płótno

48 x 80 cm

Jan BERGER (Börger) ,Kobieta z koszem , olej, płótno, 63,5 x 48 cm

Kobieta z koszem

Jan BERGER (Börger)

olej, płótno

63,5 x 48 cm

pełna oferta galerii

Z oferty galerii

Konstanty MACKIEWICZ ,Spalone miasto V , olej, płyta, 97 x 146 cm

Spalone miasto V

Konstanty MACKIEWICZ

olej, płyta

97 x 146 cm

Figurka porcelanowa, Zakochana para, ok. 1790 , porcelana malowana naszkliwnie, wys. 13 cm, średnica podst. 13 cm

Figurka porcelanowa, Zakochana para, ok. 1790

porcelana malowana naszkliwnie

wys. 13 cm, średnica podst. 13 cm

Portret Mężczyzny

Konstanty JEGOROWICZ MAKOWSKI

olej, płótno

62 x 48 cm

Sanna, około 1930-1936

olej, płótno

48 x 80 cm

William Robert SYMONDS ,Portret kobiety, 1901 , olej, płótno zdublowane, 61 x 51 cm

Portret kobiety, 1901

William Robert SYMONDS

olej, płótno zdublowane

61 x 51 cm