XXIV Aukcja internetowa
(06.02.2015 godz. 13:18)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Potyczka, 1970 | Ryszard PRAUSS | rysunek, ołówek, papier | 16 x 20 cm | 600.00 PLN (157,89USD, 141,18EUR) | 600.00 PLN (157,89USD, 141,18EUR) |
2 | Nie było ich był las | Józef RAPACKI | litografia, papier | 33 x 45 cm w świetle passe-partout | 600.00 PLN (157,89USD, 141,18EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Studium drzewa | Henryk GRABIŃSKI | rysunek, ołówek, papier | 27 x 21,5 cm w świetle passe-partout | 500.00 PLN (131,58USD, 117,65EUR) | 500.00 PLN (131,58USD, 117,65EUR) |
4 | Głowa kobiety z profilu | Tadeusz KULISIEWICZ | patyk, tusz, papier | 26 x 18 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) |
5 | Po polowaniu | Jerzy POTRZEBOWSKI | rysunek, ołówek, papier | 24 x 30 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) |
6 | Gazeciarz | Antoni UNIECHOWSKI | tusz, papier | 31 x 25 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) |
7 | Ucieczka przed bykiem | Antoni UNIECHOWSKI | tusz, papier | 40 x 30 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) |
8 | Pejzaż wiejski, 1935 | Tibor CSORBA | gwasz, papier | 22 x 31 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) |
9 | Pejzaż podgórski | akwarela, papier | 16 x 30 cm w świetle passe-partout | 900.00 PLN (236,84USD, 211,76EUR) | 900.00 PLN (236,84USD, 211,76EUR) | |
10 | Pejzaż podgórski | Antoni RUS | olej, tektura | 19,5 x 27 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Pejzaż z wodą | Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) | pastel, papier | 41 x 54 cm | 1600.00 PLN (421,05USD, 376,47EUR) | 1600.00 PLN (421,05USD, 376,47EUR) |
12 | Jad | kamienie, srebro | dł. 21 cm, dł z łańcuszkiem: 51 cm | 3500.00 PLN (921,05USD, 823,53EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
13 | Pojemnik na oliwę z gwiazdą Dawida | metal srebrzony z nakrętką mosiężną | wys. 38 cm | 700.00 PLN (184,21USD, 164,71EUR) | 700.00 PLN (184,21USD, 164,71EUR) | |
14 | Kubek srebrny, XVIII w.? | srebro | wys. 9 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
15 | Cukiernica srebrna, Francja ok. 1860 | srebro | 13 cm | 2200.00 PLN (578,95USD, 517,65EUR) | 2200.00 PLN (578,95USD, 517,65EUR) | |
16 | Cukiernica srebrna | srebro | wys. 18 cm | 2400.00 PLN (631,58USD, 564,71EUR) | 2400.00 PLN (631,58USD, 564,71EUR) | |
17 | Cukiernica srebrna, Francja ok. 1860 | srebro | 17 cm | 2300.00 PLN (605,26USD, 541,18EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Kamea, muszla Kobieta | muszla, srebro | 4,5 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | |
19 | Kamea miniatura, koral | koral, srebro | 3 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | |
20 | U fryzjera, Paryż 1842 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 14,5 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
21 | Przy świeczce, Paryż 1842 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 15 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | |
22 | Walka dwóch muszkieterów, Paryż 1848 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 15 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | |
23 | Przestraszony zając, Paryż 1842 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 15 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | |
24 | Narada, Paryż 1842 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 15 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | |
25 | Małżeństwo zgodne z prawem, Paryż 1842 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 15 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | 200.00 PLN (52,63USD, 47,06EUR) | |
26 | Rusini | Andrzej OLEŚ | olej, tektura | 14,5 x 23 cm | 1800.00 PLN (473,68USD, 423,53EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Widok na Wawel | Eugeniusz TUKAN-WOLSKI | olej, tektura | 35 x 44 cm | 2500.00 PLN (657,89USD, 588,24EUR) | 2000.00 PLN (526,32USD, 470,59EUR) |
28 | Pejzaż górski | Maria ANTO | olej, tektura | 33 x 32,5 cm | 2500.00 PLN (657,89USD, 588,24EUR) | 2500.00 PLN (657,89USD, 588,24EUR) |
29 | Talerz porcelanowy Miśnia XVIII w. | porcelana | średnica: 14 cm | 2000.00 PLN (526,32USD, 470,59EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
30 | Figurka porcelanowa ptaka | porcelana | wys. 22 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 282,35EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
31 | Figurka porcelanowa, Grajek, ok. 1780 | Manufaktura Nymphenburg | porcelana malowana ręcznie | wys. 10 cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 352,94EUR) | 1500.00 PLN (394,74USD, 352,94EUR) |
32 | Przycisk do papieru z monogramem A.K. | szkło zielone | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | ||
33 | Przycisk do papieru | szkło bezbarwne, bryła wieloboczna szlifowana | 800.00 PLN (210,53USD, 188,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |