XXXIX Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki
(30.07.2018 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Święto Namiotów | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (135,14USD, 115,21EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
2 | Nauczanie Jezusa w przypowieściach - Przypowieść o siewcy, Ewangelia wg. św. Mateusza | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (135,14USD, 115,21EUR) | 500.00 PLN (135,14USD, 115,21EUR) | |
3 | Przybycie św. Pawła na Maltę | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (135,14USD, 115,21EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
4 | Sianokosy | Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ | papier, piórko, tusz | 27,5 x 36 cm | 800.00 PLN (216,22USD, 184,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Rynek w Kazimierzu, 1999 | Stanisław Jan ŁAZOREK | rysunek, papier | 18 x 27,5 w świetle passe-partout | 400.00 PLN (108,11USD, 92,17EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Brygadyer Józef Piłsudski | Leonard STROYNOWSKI | rysunek, ołówek, papier | 34 x 24,5 cm | 1000.00 PLN (270,27USD, 230,41EUR) | 1200.00 PLN (324,32USD, 276,50EUR) |
7 | Adam i Ewa, 1951 | Teofil OCIEPKA | tusz, papier | 34,5 x 23,5 cm | 1800.00 PLN (486,49USD, 414,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Pomnik Kilińskiego na placu Krasińskich w Warszawie | Henryk LIPIŃSKI | akwarela, papier | 45,5 x 33 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 460,83EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Widok na targ na Mariensztacie | olej, sklejka | 39 x 25,5 cm | 800.00 PLN (216,22USD, 184,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
10 | Kazimierz, 1971 | Fryderyk Antoni HAYDER | gwasz, papier | 48 x 68 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (216,22USD, 184,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | W kawiarni | Zbigniew KUPCZYŃSKI | olej, płyta | 27 x 36 cm | 700.00 PLN (189,19USD, 161,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Wędkowanie | olej, płyta ceramiczna | 20 x 20 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 368,66EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
13 | Jezioro Narocz | akwarela, papier | 30,5 x 39 cm | 800.00 PLN (216,22USD, 184,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
14 | Las | Zuzanna STRZAŁECKA | olej, sklejka | 48 x 33 cm | 800.00 PLN (216,22USD, 184,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Kwiaty | Szczęsny RUTKOWSKI | olej, tektura | 26,5 x 22 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 276,50EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Portret dziewczyny, 1882 | Karol MILLER (Müller) | fotografia podmalowana; papier | 26,5 x 21,5 cm | 400.00 PLN (108,11USD, 92,17EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Wyjście Procesji z Kościoła Św. Barbary w Krakowie, 1884 | Hipolit LIPIŃSKI | fotograwiura | 40 x 74 cm | 1400.00 PLN (378,38USD, 322,58EUR) | 1400.00 PLN (378,38USD, 322,58EUR) |
18 | Kapliczka Czartoryskich w Puławach Włostowice | Malarz nieznany | olej, płótno | 33 x 40 cm | 2600.00 PLN (702,70USD, 599,08EUR) | 2600.00 PLN (702,70USD, 599,08EUR) |
19 | Rynek Starego Miasta w Warszawie, 1935 | Jan SKOTNICKI | pastel, papier | 20 x 24 cm | 1000.00 PLN (270,27USD, 230,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Huculi przy stogu | Karol KOSSAK | akwarela, papier | 30 x 40 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 460,83EUR) | 2200.00 PLN (594,59USD, 506,91EUR) |
21 | Chata | Mieczysław CICHOŃ | olej, tektura | 30 x 40 cm | 1500.00 PLN (405,41USD, 345,62EUR) | 1500.00 PLN (405,41USD, 345,62EUR) |
22 | Pejzaż, 1923 | Zenobiusz PODUSZKO | olej, tektura | 30 x 44 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 368,66EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Pejzaż | Wojciech WEISS | akwarela, tektura | 19,5 x 27 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (540,54USD, 460,83EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Droga we wsi | Władysław ROGUSKI | olej, płótno | 60 x 45 cm | 5000.00 PLN (1351,35USD, 1152,07EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Pałac na wodzie w Łazienkach | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, papier | 20 x 27 cm | 1800.00 PLN (486,49USD, 414,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Gdańsk, 1917 | Antonii WILIŃSKI | akwarela, papier | 18 x 24 cm | 1400.00 PLN (378,38USD, 322,58EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Rynek w Kazimierzu, 1970 | Włodzimierz ZAKRZEWSKI | akwarela, papier | 38,5 x 53 cm | 500.00 PLN (135,14USD, 115,21EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Ule w sadzie | Ignacy PIEŃKOWSKI | olej, tektura | 28,5 x 40 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 460,83EUR) | 2000.00 PLN (540,54USD, 460,83EUR) |
29 | Strumyk | Feliks SZEWCZYK | akwarela, papier | 16,5 x 24 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (324,32USD, 276,50EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Łodzie | Franciszek SZWOCH | olej, tektura | 27 x 22 cm | 2500.00 PLN (675,68USD, 576,04EUR) | 2500.00 PLN (675,68USD, 576,04EUR) |
31 | Wieczór, Międzyzdroje, 1950 | E. ZEDKWIST | olej, sklejka | 22 x 28,5 cm | 1500.00 PLN (405,41USD, 345,62EUR) | 1500.00 PLN (405,41USD, 345,62EUR) |
32 | Pejzaż | Stanisław ŻUKOWSKI | olej, tektura | 33 x 41 cm | 12000.00 PLN (3243,24USD, 2764,98EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Pejzaż zimowy | olej, tektura | 22 x 33,5 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 276,50EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
34 | Kruszwica nad Gopłem | Józef GRACZYŃSKI | olej, deska | 15 x 25 cm | 2500.00 PLN (675,68USD, 576,04EUR) | 2500.00 PLN (675,68USD, 576,04EUR) |
35 | Widok na zamek | Stanisław KLIMOWSKI | olej, tektura | 31 x 42,5 cm | 1800.00 PLN (486,49USD, 414,75EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Zaułek miejski | Mojżesz LEJBOWSKI | olej, płyta | 24,5 x 20,5 cm | 3500.00 PLN (945,95USD, 806,45EUR) | 3500.00 PLN (945,95USD, 806,45EUR) |
37 | Ikona, Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus | tempera, deska | 75 x 35 cm | 1400.00 PLN (378,38USD, 322,58EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
38 | Ikona, Matka Boska wg. św. Trapezy, XX w. | płótno, deska, złocenia | 30,5 x 25 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 276,50EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
39 | Plakietka mosiężna z wizerunkiem Henryka Sienkiewicza,1904 | Aleksander Sergiusz BORAWSKI | mosiądz | średnica: 25 cm | 900.00 PLN (243,24USD, 207,37EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Patera platerowa | WELLNER | alpaka, srebrzona | 30,5 x 20 cm | 500.00 PLN (135,14USD, 115,21EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Taca metalowa na 4 nogach | metal | 43 x 67 cm | 1500.00 PLN (405,41USD, 345,62EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
42 | Misa i dzban fajansowy | fajans | wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm | 800.00 PLN (216,22USD, 184,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
43 | Wazon porcelanowy zdobiony widokami ptaków brodzących | porcelana, kobalt, złocenia | wys. 43 cm | 2800.00 PLN (756,76USD, 645,16EUR) | 2800.00 PLN (756,76USD, 645,16EUR) |