XXXVII Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki
(21.03.2018 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Zaślubiny Królewskie | grafika, papier | 48 x 58 cm. | 500.00 PLN (147,06USD, 118,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
2 | Dziewiąta Plaga Egipska - Ciemność w ziemi egipskiej, Księga Wyjścia | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (147,06USD, 118,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
3 | Druga Plaga Egipska - Żaby, Księga Wyjścia | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (147,06USD, 118,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
4 | Bitwa pod Samosierrą | Horace Jean Emile VERNET | akwatinta kolorowana | 45 x 55 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (235,29USD, 190,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Man and Woman | Joan MIRO | druk artystyczny, papier | 70 x 117 cm | 800.00 PLN (235,29USD, 190,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | W sypialni | Antoni UNIECHOWSKI | piórko, akwarela, papier | 28 x 20 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (117,65USD, 95,01EUR) | 400.00 PLN (117,65USD, 95,01EUR) |
7 | Rozmowa kobiet | Otto AXER | akwarela, papier | 14,5 x 20,5 cm, w świetle passe-partout | 600.00 PLN (176,47USD, 142,52EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Żniwa | Antoni KIERPAL | akwarela, gwasz, papier | 20 x 28 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (235,29USD, 190,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Las | Antoni KIERPAL | akwarela, papier | 20 x 27,5 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (235,29USD, 190,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Rynek w Kazimierzu, 1970 | Włodzimierz ZAKRZEWSKI | akwarela, papier | 38,5 x 53 cm | 500.00 PLN (147,06USD, 118,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Pejzaż górski 1 | Zygmunt LANDAU | akwarela, papier | 20 x 30 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (352,94USD, 285,04EUR) | 1200.00 PLN (352,94USD, 285,04EUR) |
12 | Tabakierka kościana | kość | wys. 7 cm | 400.00 PLN (117,65USD, 95,01EUR) | 400.00 PLN (117,65USD, 95,01EUR) | |
13 | Tabakierka kościana | kość | wys. 7 cm | 400.00 PLN (117,65USD, 95,01EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
14 | Tabakierka kościana | kość | wys. 7 cm | 400.00 PLN (117,65USD, 95,01EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
15 | Wachlarz kościany | kość | 700.00 PLN (205,88USD, 166,27EUR) | 700.00 PLN (205,88USD, 166,27EUR) | ||
16 | Pojemnik porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. | ĆMIELÓW | porcelana malowana naszkliwnie | wysokość 8 cm; długość 13 cm | 300.00 PLN (88,24USD, 71,26EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Kwiaciarka, figurka porcelanowa, Ćmielów, lata 30 – te XX w. | ĆMIELÓW | porcelana malowana naszkliwnie | wysokość 9 cm | 300.00 PLN (88,24USD, 71,26EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Kwiaciarka, figurka porcelanowa, Ćmielów, lata 30 – te XX w. | ĆMIELÓW | porcelana malowana naszkliwnie | wysokość 9 cm | 300.00 PLN (88,24USD, 71,26EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Talerz, Japonia, pocz II w. | średnica talerza: 31 cm | 500.00 PLN (147,06USD, 118,76EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | ||
20 | Ikona, Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus | tempera, deska | 75 x 35 cm | 2400.00 PLN (705,88USD, 570,07EUR) | 2400.00 PLN (705,88USD, 570,07EUR) | |
21 | Ikona wielopostaciowa | tempera, deska, złocenia | 35 x 31 cm | 4200.00 PLN (1235,29USD, 997,62EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
22 | Ikona Matka Boska z dzieciątkiem | tempera, deska, złocenia | 30,5 x 24,5 cm | 1900.00 PLN (558,82USD, 451,31EUR) | 1900.00 PLN (558,82USD, 451,31EUR) | |
23 | Madonna z dzieciątkiem Jezus | Aleksander MAJ | olej, płótno | 40 x 30 cm | 1600.00 PLN (470,59USD, 380,05EUR) | 1600.00 PLN (470,59USD, 380,05EUR) |
24 | Las brzozowy | Alojzy BALCERZAK | olej, płótno | 61 x 50 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Ząb - wieś koło Zakopanego, 1916 | Henryk UZIEMBŁO | akwarela, papier | 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (588,24USD, 475,06EUR) | 2000.00 PLN (588,24USD, 475,06EUR) |
26 | Domy w plenerze we wsi Dłużewo | Anna CZYŻKOWSKA | olej, sklejka | 57,5 x 37,5 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Portret kobiety | Michał ICHNOWSKI | olej, tektura | 50 x 38 cm | 2500.00 PLN (735,29USD, 593,82EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Kobieta w stroju ludowym | Zofia STRYJEŃSKA | akwarela, gwasz, papier | 42 x 34 cm | 7000.00 PLN (2058,82USD, 1662,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Portret kobiety, 1904 | Jarosław WASYLOWICZ PSTRAK | pastel, papier | 46,5 x 33 cm | 2500.00 PLN (735,29USD, 593,82EUR) | 4000.00 PLN (1176,47USD, 950,12EUR) |
30 | Portret mężczyzny z miską owoców | Zbigniew PRONASZKO | olej, płótno | 80 x 55 cm | 8000.00 PLN (2352,94USD, 1900,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Akt, 1950 | Stanisław DYBOWSKI | olej, płyta | 39,5 x 30 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Kapliczka Czartoryskich w Puławach Włostowice | Malarz nieznany | olej, płótno | 33 x 40 cm | 2500.00 PLN (735,29USD, 593,82EUR) | 2500.00 PLN (735,29USD, 593,82EUR) |
33 | Pałac na wodzie w Łazienkach | Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec) | akwarela, papier | 20 x 27 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Jesienny pejzaż | Karol KLOPFER | olej, tektura | 34 x 47 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Pejzaż, 1923 | Zenobiusz PODUSZKO | olej, tektura | 30 x 44 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Przed karczmą | Juliusz SŁABIAK | olej, tektura | 45 x 36,5 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Przed chatą | Eustachy WASILKOWSKI | olej, płótno, płyta | 45 x 51 cm | 2500.00 PLN (735,29USD, 593,82EUR) | 2500.00 PLN (735,29USD, 593,82EUR) |
38 | Huculi przy stogu | Karol KOSSAK | akwarela, papier | 30 x 40 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) |
39 | Stara Löca, 1981 | Franciszek KMITA | olej, płótno | 27 x 35 cm | 1500.00 PLN (441,18USD, 356,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Kruszwica nad Gopłem | Józef GRACZYŃSKI | olej, deska | 15 x 25 cm | 2500.00 PLN (735,29USD, 593,82EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Pejzaż alpejski, 1925 | Christian Gotthard Hirsch | tempera, tektura | 25 x 34 cm | 2000.00 PLN (588,24USD, 475,06EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Hel, 1931 | M. WYSZKOWSKI | olej, tektura | 20,5 x 34 cm | 1200.00 PLN (352,94USD, 285,04EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
43 | Łodzie na przystani | olej, płyta | 31 x 41 cm | 1000.00 PLN (294,12USD, 237,53EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |