XXIV Aukcja

(11.04.2013 godz. 21:00)

Jerzy CHODOR,Wiejska droga, olej, płótno, 46 x 61 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(516,13USD, 392,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander FRANKO ,Tulipany , akwarela, 42,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(193,55USD, 147,06EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander FRANKO ,Róże , akwarela, 58 x 48 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(322,58USD, 245,10EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(322,58USD, 245,10EUR)

Witold PODGÓRSKI,Przed śniadaniem , olej, akryl, 50 x 45 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 367,65EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie/Kętrzyn 2009 , sucha pastel, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(451,61USD, 343,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej STRUMIŁŁO ,Architektura , olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(5161,29USD, 3921,57EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr TUREK ,Rozmowa koloraturowa, 2003 , olej, płótno, 116 x 89 cm

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(1774,19USD, 1348,04EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr TUREK ,Rozmowa koloraturowa, 2003 , olej, płótno, 89 x 116 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA ,Kompozycja , olej, płótno, 65 x 81 cm

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA

(1914 Lwów - 2001 Pruszków)

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(5806,45USD, 4411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA ,Kompozycja , olej, płótno, 100 x 80 cm

Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA

(1914 Lwów - 2001 Pruszków)

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(5806,45USD, 4411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Erazm KOTOWSKI ,Czwórka , olej, tektura, 38 x 65,5 cm

Jan Erazm KOTOWSKI

(1885 Opatkowiczki koło Pińczowa - 1960 Milanówek)

Czwórka

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Patrol przed chatą , olej, tektura, 35 x 50,5 cm

Jerzy KOSSAK

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

Patrol przed chatą

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Rozmowy przy saniach

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) ,Sanna , olej, tektura, 24,5 x 42 cm

Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ)

(1911 Warszawa - 1979 Warszawa)

Sanna

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Juliusz HOLZMÜLLER ,Sanna , akwarela, gwasz, papier, 48 x 72,5 cm w świetle passe-partout

Juliusz HOLZMÜLLER

(1876 Bolechów - 1932 Lwów)

Sanna

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(387,10USD, 294,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz GEPPERT ,Oficer na koniu, olej, tektura, 33 x 46,5 cm

Eugeniusz GEPPERT

(1890 Lwów - 1979 Wrocław)

Oficer na koniu

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Jan WODYŃSKI ,Na polanie , olej, płótno, 116 x 90 cm

Jan WODYŃSKI

(1903 Jasło - 1988 Warszawa)

Na polanie

Cena wywoławcza:

6800.00 PLN
(2193,55USD, 1666,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman SIELSKI ,Pejzaż nadmorski , olej, płótno, 48 x 70 cm

Roman SIELSKI

(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów)

Pejzaż nadmorski

Cena wywoławcza:

3800.00 PLN
(1225,81USD, 931,37EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian WAWRZENIECKI ,Zamek , akwarela, papier naklejony na tekturę, 49 x 33,5 cm

Marian WAWRZENIECKI

(1863 Warszawa - 1943 Warszawa)

Zamek

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 490,20EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław KONDEK ,Dwie kobiety , tempera, tektura, 31 x 41 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery BROCHOCKI ,Pejzaż z rzeką , olej, tektura, 50 x 69,5 cm

Walery BROCHOCKI

1847 Włocławek - 1923 Warszawa

Pejzaż z rzeką

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław STRASZKIEWICZ,Pejzaż , olej, płyta, 27 x 42 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 490,20EUR)

Cena uzyskana:

3600.00 PLN
(1161,29USD, 882,35EUR)

Natan KORZEŃ ,Przedmieście , olej, płótno, 93 x 73 cm

Natan KORZEŃ

(1895 Płock - 1941 Wilno)

Przedmieście

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2903,23USD, 2205,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,W miasteczku , olej, płyta, 61 x 50 cm

Hanna RUDZKA-CYBISOWA

(1897 Mława - 1988 Kraków)

W miasteczku

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Wawel , olej, tektura, 39 x 31,5 cm

Fryderyk Antoni HAYDER

(1905 Przemyśl - 1990)

Wawel

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Widok na góralskie chaty , olej, tektura, 34,5 x 48,5 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(580,65USD, 441,18EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Pejzaż południowy, olej, płótno, 38 x 55 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz HOLZMÜLLER ,Cietrzewie , olej, tektura, 41,5 x 25 cm

Juliusz HOLZMÜLLER

(1876 Bolechów - 1932 Lwów)

Cietrzewie

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józefina KIRCHNER ,Słoneczniki, 1926 , olej, tektura, 52 x 66,5 cm

Cena wywoławcza:

5200.00 PLN
(1677,42USD, 1274,51EUR)

Cena uzyskana:

5200.00 PLN
(1677,42USD, 1274,51EUR)

Ryszard GAWLIKOWSKI ,Dziewczyna , olej, płótno, 34,5 x 24,5 cm

Ryszard GAWLIKOWSKI

(1877 Berlin - 1956 Tarnów)

Dziewczyna

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1612,90USD, 1225,49EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wincenty WODZINOWSKI,Chłopska para , olej, tektura, 34,5 x 49 cm

Wincenty WODZINOWSKI

(1866 Igołomia koło Miechowa - 1940 Kraków)

Chłopska para

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon MICHALSKI ,Chińska łódź, 1960, akwarela, papier, 29,5 x 33,5 cm w świetle passe-partout

Leon MICHALSKI

(1911 Łódź - 1989 Warszawa)

Chińska łódź, 1960

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(322,58USD, 245,10EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(322,58USD, 245,10EUR)

Leon DOŁŻYCKI ,Martwa natura, olej, płyta, 50 x 43 cm

Leon DOŁŻYCKI

(1888 Lwów - 1965 Kraków)

Martwa natura

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Samuel FINKELSTEIN ,Dom, 1931, olej, płótno, 35,5 x 35,5 cm

Samuel FINKELSTEIN

(1885 Sandomierz - 1942 Treblinka)

Dom, 1931

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Mojżesz LEJBOWSKI ,Miejska uliczka , olej, tektura, 32 x 21,5 cm

Mojżesz LEJBOWSKI

(1876 Nowogródek - 1942 lub 1943 Wilno)

Miejska uliczka

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 490,20EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(903,23USD, 686,27EUR)

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI ,Naprawiacze dywanów , olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

5200.00 PLN
(1677,42USD, 1274,51EUR)

Cena uzyskana:

5200.00 PLN
(1677,42USD, 1274,51EUR)

Feliks Michał WYGRZYWALSKI ,Tancerka , olej, sklejka, 45 x 60 cm

Feliks Michał WYGRZYWALSKI

(1875 Przemyśl - 1944 w drodze do Rzeszowa)

Tancerka

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Julian FAŁAT ,Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918 , akwarela, papier, 27,5 x 35,5 cm w świetle passe-partout

Julian FAŁAT

(1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Stanisław GÓRSKI ,Portret górala z fajką , pastel, papier, 43 x 33 cm w świetle passe-partout

Stanisław GÓRSKI

(1887 Kościan - 1955 Kraków)

Portret górala z fajką

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(580,65USD, 441,18EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Z gór olbrzymich, olej, tektura, 19 x 30 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

(1861 Warszawa - 1926 Warszawa)

Z gór olbrzymich

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Drzewa nad wodą, olej, tektura, 21 x 31,5 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

Drzewa nad wodą

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Stodoła pod strzechą , olej, tektura, 19 x 30 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław MAŚLAKIEWICZ ,Portret dziewczyny, 1895 , olej, płótno, 56 x 46 cm

Cena wywoławcza:

9500.00 PLN
(3064,52USD, 2328,43EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz AJDUKIEWICZ,Portret damy, ok. 1880 - 1900, olej, płótno, 45,5 x 38,2 cm

Tadeusz AJDUKIEWICZ

(1852/lub 1853/ Wieliczka - 1916 Kraków)

Portret damy, ok. 1880 - 1900

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3225,81USD, 2450,98EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(3870,97USD, 2941,18EUR)

Henryk BARANOWSKI ,Widok na plażę z latarnią morską , olej, płyta, 50 x 25 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

F. M. RICHTER-REICH ,Targ kwiatowy na nabrzeżu , olej, płótno, 70 x 110 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1612,90USD, 1225,49EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Makata buczacka , jedwab, nić metalowa, 192 x 127 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(5806,45USD, 4411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz serwisowy głęboki - Korzec, około 1820 , porcelana malowana naszkliwnie, złocenia, średnica 24,5 cm, wysokość 4,5 cm

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(387,10USD, 294,12EUR)

Cena uzyskana:

2900.00 PLN
(935,48USD, 710,78EUR)

Patera owalna, około 1750 , porcelana malowana podszkliwnie kobaltem, długość 38,5 cm; szerokość 30,5 cm; wysokość 5 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

3300.00 PLN
(1064,52USD, 808,82EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Maki w wazonie , olej, tektura, 35 x 50 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Maki w wazonie

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2903,23USD, 2205,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Zaduma nad ptaszkiem, 1931 , olej, płyta, 50,5 x 61 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Zaduma nad ptaszkiem, 1931

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3225,81USD, 2450,98EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wilhelm WACHTEL ,Portret kobiety , pastel, papier, 47 x 42,5 cm

Wilhelm WACHTEL

(1875 Lwów - 1942 USA)

Portret kobiety

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(1451,61USD, 1102,94EUR)

Artur KLAR ,Zima na wsi, 1931 , olej, tektura, 30 x 39,5 cm

Artur KLAR

(1895 Lwów - 1942 Bełżec)

Zima na wsi, 1931

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Bruno SCHULZ,Dwaj mężczyźni przy stole , ołówek, papier, 17 x 26 cm

Bruno SCHULZ

(1892 Drohobycz - 1942 Drohobycz)

Dwaj mężczyźni przy stole

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(11290,32USD, 8578,43EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zdzisław LACHUR

(1920 Zagórze - 2007 Warszawa)

Twarze

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 367,65EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(483,87USD, 367,65EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Świątek nad Wisłą, 1919 , olej, płótno, 68,5 x 49,2 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3225,81USD, 2450,98EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Kapliczka na Podhalu, 1929 , olej, płótno, 50 x 70 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

(1876 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Kapliczka na Podhalu, 1929

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław Korwin PIOTROWSKI ,Jesień, olej,płótno naklejone na tekturę, 54 x 67 cm

Mieczysław Korwin PIOTROWSKI

(1869 Kamieniec Podolski - 1930 Lwów)

Jesień

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander DZWONKOWSKI ,Jesień, 1925 , olej, tektura, 97 x 67 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1129,03USD, 857,84EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KRAMSZTYK (KRAMSTYK),Pejzaż z La Rochelle, lata 1930. , olej, płótno, 50 x 65 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

65000.00 PLN
(20967,74USD, 15931,37EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Odwrót spod Moskwy , olej, tektura, 30 x 40 cm

Jerzy KOSSAK

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

Odwrót spod Moskwy

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Jerzy KOSSAK ,Głowa konia , olej, tektura, 41,5 x 34 cm

Jerzy KOSSAK

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

Głowa konia

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisław GEMBARZEWSKI,Projekt kostiumu do dramatu "Damy i Huzary", 1913 , akwarela, papier, 35 x 26,5 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 367,65EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CHEŁMOŃSKI ,Parobczak , rysunek, ołówek, papier, 20,5 x 17,5 cm w świetle passe-partout

Józef CHEŁMOŃSKI

(1849 w Boczkach pod Łowiczem - 1914 Kuklówka)

Parobczak

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3225,81USD, 2450,98EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(3225,81USD, 2450,98EUR)

Soter JAXA MAŁACHOWSKI ,Zagroda pośród drzew, 1920 , olej, tektura, 45 x 34 cm

Soter JAXA MAŁACHOWSKI

(1867 Wolanów pod Odessą - 1952 Kraków)

Zagroda pośród drzew, 1920

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Chata nad wodą , olej, płyta, 40 x 60 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Chata nad wodą

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty JEGOROWICZ MAKOWSKI ,Portret Mężczyzny , olej, płótno, 62 x 48 cm

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

120000.00 PLN
(38709,68USD, 29411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław LAM ,Widok na Monte Cassino, olej, płyta, 50 x 70 cm

Władysław LAM

(1893 Konjica w Hercegowinie - 1984 Gdańsk)

Widok na Monte Cassino

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(1032,26USD, 784,31EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil KRCHA ,Most Karola w Pradze, olej, płótno, 66 x 96 cm

Emil KRCHA

(1894 Kałusz - 1972 Kraków)

Most Karola w Pradze

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3870,97USD, 2941,18EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Przejażdżka wozem , olej, tektura, 13 x 23 cm

Antoni TRZESZCZKOWSKI

(1902 Warszawa - 1977 Warszawa)

Przejażdżka wozem

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Potyczka , olej, tektura, 12,5 x 21 cm

Antoni TRZESZCZKOWSKI

Potyczka

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan i dziewczyna , olej, tektura, 14 x 21 cm

Antoni TRZESZCZKOWSKI

Ułan i dziewczyna

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Kazimierz GRODZICKI,Szarża , akwarela, papier, 34,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout

Kazimierz GRODZICKI

(1858 - 1933 Warszawa)

Szarża

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1451,61USD, 1102,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Spotkanie przy młynie , olej, płótno, 75 x 100 cm

Wojciech KOSSAK

(1857 Paryż - 1942 Kraków)

Spotkanie przy młynie

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(12903,23USD, 9803,92EUR)

Cena uzyskana:

55000.00 PLN
(17741,94USD, 13480,39EUR)

Piotr MICHAŁOWSKI ,Rycerz na białym koniu , olej, płótno, 70,5 x 58 cm

Piotr MICHAŁOWSKI

(1800 Kraków - 1855 Krzyżtoporzyce k. Krakowa)

Rycerz na białym koniu

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

540000.00 PLN
(174193,55USD, 132352,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Scena rodzajowa , olej, płótno dublowane, 55 x 39 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż ze sztafażem, około 1880 , olej, płótno dublowane, 17 x 22 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1290,32USD, 980,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret mężczyzny , olej płótno, 90 x 68,5 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam MALINOWSKI ,Nokturn , olej, deska, 38 x 69 cm

Adam MALINOWSKI

(1829 Lublin - 1892 Warszawa)

Nokturn

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4838,71USD, 3676,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gebhart UTINGER ,W leśnej głuszy , olej, płótno, 91,5 x 72 cm

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

4200.00 PLN
(1354,84USD, 1029,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef HECHT ,Ptak , olej, płótno, 46 x 65 cm

Józef HECHT

(1891 Łódź - 1952 Paryż)

Ptak

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

22000.00 PLN
(7096,77USD, 5392,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieokreślony polski, XVIII w.,Św. Antonii , olej, płótno, 100 x 56 cm

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1451,61USD, 1102,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieokreślony, 2 poł. XIX w.,Alegoria architektury , olej, płótno, 74 x 106,5 cm

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

55000.00 PLN
(17741,94USD, 13480,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander LASZENKO ,Macierzyństwo, 1933 , drzeworyt, papier, 29 x 21 cm w świetle passe-partout

Aleksander LASZENKO

(1883 Annówek - 1944 Włocławek)

Macierzyństwo, 1933

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(387,10USD, 294,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam MARCZYŃSKI,Akt , olej, płótno, 91 x 71 cm

Adam MARCZYŃSKI

(1908 Kraków - 1985 Kraków)

Akt

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(6451,61USD, 4901,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian BOGUSZ ,Kompozycja , olej, płótno, 59,5 x 59 cm

Marian BOGUSZ

(1920 Pleszew - 1980 Warszawa)

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3870,97USD, 2941,18EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Kompopzycja, około 1958-1960 , tempera, tektura, 73 x 99 cm

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Kompopzycja, około 1958-1960

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1935,48USD, 1470,59EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt WALISZEWSKI ,Pejzaż miejski , olej, tektura, 30,5 x 46,5 cm

Zygmunt WALISZEWSKI

(1897 Petersburg - 1936 Kraków)

Pejzaż miejski

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(6451,61USD, 4901,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Moritz MELZER ,Pejzaż , olej, tektura, 15,5 x 32,5 cm

Moritz MELZER

(1877 Albendorf, Bohemia - 1966 Berlin)

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2580,65USD, 1960,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz MARKOWSKI ,Na trzepaku , olej, tektura, 35 x 25 cm

Eugeniusz MARKOWSKI

(1912 Warszawa - 2007 Warszawa)

Na trzepaku

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3225,81USD, 2450,98EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek SIENICKI,Kwitnący oset , olej, płótno, 79,5 x 59,5 cm

Jacek SIENICKI

(1928 Warszawa - 2000 Warszawa)

Kwitnący oset

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(6451,61USD, 4901,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Kompozycja - pejzaż miasta I , tempera, papier, 12 x 34,5 cm

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA

(1894 Kudryńce na Podolu - 1967 Warszawa)

Kompozycja - pejzaż miasta I

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 490,20EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Kompozycja - pejzaż miasta II , tempera, papier, 12 x 34,5 cm

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA

Kompozycja - pejzaż miasta II

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(645,16USD, 490,20EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław PODKOWIŃSKI ,Studium portretowe , ołówek, papier, wszystkie 14,5 x 9,5 cm w świetle passe-partout

Władysław PODKOWIŃSKI

(1866 Warszawa - 1895 Warszawa)

Studium portretowe

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3225,81USD, 2450,98EUR)

Cena uzyskana:

13000.00 PLN
(4193,55USD, 3186,27EUR)

Stanisław FIJAŁKOWSKI ,7 września 83 , olej, płótno, 100 x 81 cm

Stanisław FIJAŁKOWSKI

(1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)

7 września 83

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

72000.00 PLN
(23225,81USD, 17647,06EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef ROBAKOWSKI ,Kąty energetyczne, olej, płótno, 60 x 60 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

29000.00 PLN
(9354,84USD, 7107,84EUR)

Cena uzyskana:

32000.00 PLN
(10322,58USD, 7843,14EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Gorzelnia , akwarela, papier, 29 x 39,5 cm w świetle passe-partout

Rafał MALCZEWSKI

(1892 Kraków - 1965 Montreal)

Gorzelnia

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(903,23USD, 686,27EUR)

Tymon NIESIOŁOWSKI ,Chata, akwarela, papier, 23 x 33,5 cm w świetle passe-partout

Tymon NIESIOŁOWSKI

(1882 Lwów - 1965 Toruń)

Chata

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(483,87USD, 367,65EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(483,87USD, 367,65EUR)

Władysław WANKIE ,Pejzaż nadwodny z dziką kaczką, olej, płótno naklejone na tekturę, 50 x 42 cm

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(9677,42USD, 7352,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech WEISS ,Pejzaż z rzeką , olej, płótno, 65 x 80 cm

Wojciech WEISS

(1875 Leorda w Rumunii - 1950 Kraków)

Pejzaż z rzeką

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(6451,61USD, 4901,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pancerz indo - perski z przełomu XVI/XVII wieku ,

Numer katalogowy:101

Cena wywoławcza:

42000.00 PLN
(13548,39USD, 10294,12EUR)

Cena uzyskana:

54000.00 PLN
(17419,35USD, 13235,29EUR)

Szabla polska, 1934 ,

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4838,71USD, 3676,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szabla polska, 1794 ,

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(8064,52USD, 6127,45EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(8064,52USD, 6127,45EUR)

Para pistoletów pojedynkowych w kasecie , drewno, mosiądz, stal, długość całkowita pistoletu: 40 cm; długość lufy: 25,5 cm

Numer katalogowy:104

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(12903,23USD, 9803,92EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kabaret srebrny z dwoma naczyniami szklanymi , srebro próby "1", wymiary kabaretu: długość 29 cm; szerokość 13 cm; wysokość 26 cm; wymiary buteleczek: wysokość 19,5 cm; średnica podstawy 4,3 cm

Numer katalogowy:105

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(967,74USD, 735,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Jerzy HOLKE ,Trzy lichtarze, Warszawa lata 20-30-te XIX w. , srebro próby 12, wys. 26,6 cm

Numer katalogowy:106

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3870,97USD, 2941,18EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Joseph Carl (Karl) KLINKOSCH ,Pojemnik srebrny na warzywa , srebro próby 800 z lat 1872-1922,

Numer katalogowy:107

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2258,06USD, 1715,69EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sygnet złoty Tobruk , złoto 18 karatów,

Numer katalogowy:108

Cena wywoławcza:

4200.00 PLN
(1354,84USD, 1029,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka porcelanowa, Plaue 1865-1907 , porcelana, wysokość całkowita 47,5 cm

Numer katalogowy:109

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2903,23USD, 2205,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazon kobaltowy, Miśnia , porcelana, kobalt, złocenia, wysokość 19,5 cm; średnica kołnierza 16,5 cm; średnica podstawy 11 cm

Numer katalogowy:110

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)