XXXIV Aukcja Internetowa
(23.04.2017 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Rzeźba marmurowa Mater Purissima | marmur | wys. 23 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 289,16EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
2 | Rzeźba Chrystusa gips angielski | gips | wys. 28 cm. | 400.00 PLN (105,26USD, 96,39EUR) | 400.00 PLN (105,26USD, 96,39EUR) | |
3 | Rzeźba ceramika Art Deco, Madonna | ceramika | wys. 26 cm. | 1000.00 PLN (263,16USD, 240,96EUR) | 1000.00 PLN (263,16USD, 240,96EUR) | |
4 | Rzeźba ceramika Madonna | ceramika | wys. 38 cm. | 1700.00 PLN (447,37USD, 409,64EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
5 | Chrystus w cierniowej koronie | twarde drewno | wys. 44 cm | 2600.00 PLN (684,21USD, 626,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
6 | Rzeźba gipsowa Madonna ok. 1920 | gips | wys. 50 cm | 2600.00 PLN (684,21USD, 626,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
7 | Popiersie kobiety | gips | wys. 50 cm. | 2600.00 PLN (684,21USD, 626,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
8 | Rzeźba, Czyngis-chana na koniu | drewno | wys. 60 cm. | 3200.00 PLN (842,11USD, 771,08EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
9 | Rzeźba marmurowa Beatrice pocz. XX w. Francja | marmur | wys. 42 cm. | 5600.00 PLN (1473,68USD, 1349,40EUR) | 5700.00 PLN (1500,00USD, 1373,49EUR) | |
10 | Portret kobiety | Michał ICHNOWSKI | olej, tektura | 50 x 38 cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 361,45EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Portret męski | olej, płótno | 58 x 51 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 192,77EUR) | 800.00 PLN (210,53USD, 192,77EUR) | |
12 | Akt kobiecy | Stanisław ŻURAWSKI | olej, płótno | 55,5 x 38 cm | 2000.00 PLN (526,32USD, 481,93EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Pojemnik porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. | ĆMIELÓW | porcelana malowana naszkliwnie | wysokość 8 cm; długość 13 cm | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) | 400.00 PLN (105,26USD, 96,39EUR) |
14 | Kubek porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. | ĆMIELÓW | porcelana | wysokość 9 cm; średnica 8 cm | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) |
15 | Kwiaciarka, figurka porcelanowa, Ćmielów, lata 30 – te XX w. | ĆMIELÓW | porcelana malowana naszkliwnie | wysokość 9 cm | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) |
16 | Kwiaciarka, figurka porcelanowa, Ćmielów, lata 30 – te XX w. | ĆMIELÓW | porcelana malowana naszkliwnie | wysokość 9 cm | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) |
17 | Taca metalowa na 4 nogach | metal | 43 x 67 cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 361,45EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Kropielnica, Anioły pod Krzyżem | brąz | wys. 31 cm | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) | 300.00 PLN (78,95USD, 72,29EUR) | |
19 | Głowa kobiety z profilu | Tadeusz KULISIEWICZ | patyk, tusz, papier | 26 x 18 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (52,63USD, 48,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Janosik | Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK | drzeworyt kolorowany | 12 x 11,5 cm | 150.00 PLN (39,47USD, 36,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Tulipany, 1999 | Olga GADOMSKA | lino-druk wklęsły | 29 x 19,5 cm | 200.00 PLN (52,63USD, 48,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Wrzosy, 1875 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 1000.00 PLN (263,16USD, 240,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Widok górski, 1881 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 1000.00 PLN (263,16USD, 240,96EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Pejzaż górski | Alfred SWIEYKOWSKI | olej, tektura | 21,5 x 29,5 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 289,16EUR) | 1300.00 PLN (342,11USD, 313,25EUR) |
25 | Wiosna na wsi | Zygmunt KACZÓWKA | olej, tektura | 35 x 50 cm | 2000.00 PLN (526,32USD, 481,93EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Portret młodego górala | Stanisław GÓRSKI | pastel, papier | 35,5 x 25 cm | 2500.00 PLN (657,89USD, 602,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Piwonie | Abraham WENBAUM | olej, płótno | 38 x 46 cm | 4000.00 PLN (1052,63USD, 963,86EUR) | 4000.00 PLN (1052,63USD, 963,86EUR) |
28 | Mimozy w wazonie | Anna CZARTORYSKA | olej, tektura | 48 x 60 cm | 2500.00 PLN (657,89USD, 602,41EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Krokusy z Cyrli, 1956 | Franciszek WÓJCIK
| olej, tektura | 32 x 47 cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 361,45EUR) | 1700.00 PLN (447,37USD, 409,64EUR) |
30 | Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji | olej, płyta | 48,5 x 31cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 361,45EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |