Gleb FRANKO

 (ur. 1985)

Gleb Franko uzyskał tytuł magistra na Wydziale Konserwacji Sztuki ASP w Kijowie. Jego obrazy to przede wszystkim pejzaże, martwa natura, postacie wykonane w oleju lub techniką graficzną. Prace eksponowane są m.in. w Muzeum Ruchu Ludowego w Warszawie.

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
1Akt olej, płótno120 x 130 cm
3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)