II Aukcja Internetowa
(05.02.2012 godz. 21:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Portret młodego Zygmunta Augusta, 1866 | Jan MATEJKO | drzeworyt, papier | 17 x 12 cm w świetle passe-partout | 150.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Król Zygmunt August i Barbara Radziwiłłówna, 1871 | Jan MATEJKO | drzeworyt, papier | 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Stanisław Fredro przyprowadza własną chorągiew pod Smoleńsk, 1891 | Juliusz KOSSAK | heliograwiura, papier | 24 x 30 cm | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Portret mężczyzny | Bela KATONA | olej, płótno | 42 x 31 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Pejzaż ze sztafażem, | Malarz monogramista | olej, tektura | 15 x 18,5 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Pejzaż z drzewami,1939 | Carl Wiederhold | olej, tektura | 34,5 x 49,5 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Przeprawa na osiołku | Konstanty SZEWCZENKO | olej, tektura | 35 x 25 cm | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Pejzaż z wodą | Malarz monogramista | olej,płótno naklejone na sklejkę | 24 x 14,5 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Wiejska zagroda | Mieczysław RAKOWSKI | olej, tektura | 41 x 59,5 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Pejzaż z wodą | Malarz nieznany | olej, tektura | 20 x 25 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Widok ulicy Koziej w Warszawie | Antoni KIERPAL | akwarela, papier | 23 x 32,5 cm w świetle passe-partout | 900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Kościół Św. Katarzyny w Gdańsku | Henryk DIETRICH | olej, deska | 40 x 30 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Widok katedry w Bydgoszczy | Władysław FRYDRYCH | akwarela, tektura | 40,5 x 31 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Pejzaż nadwiślański | Edward KOKOSZKO | olej, płótno | 39 x 56 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Kwietny ogród | Jan TALAGA | olej, tektura | 21,5 x 17,5 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie od ulicy Nowomiejskiej, 1935 | Witold Tadeusz MARS | olej, płótno | 28 x 45 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Helena po latach, 1909 | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, papier | 31,5 x 21,5 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Martwa natura z różami i figurką porcelanową | Błażej IWANOWSKI | olej, tektura | 50 x 34 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Widok na Giewont | Wanda Anna GENTIL-TIPPENHAUER | akwarela, papier | 32,5 x 48,5 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Kompozycja | Stanisław EJSMOND | akwarela, gwasz, papier | 17 x 10,5 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Postać | Józef CZAPSKI | tusz, akwarela, papier | 39,5 x 21 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Postać męska | Józef CZAPSKI | tusz, flamaster, papier | 39,5 x 21 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Postać kobiety, około 1960 | Alicja WAHL | pastel, papier | 22,5 x 20 cm w świetle passe-partout | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Widok na kościół z kwitnącym sadem | Michalina KRZYŻANOWSKA | olej, tektura | 33 x 37 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Widok na Giewont, 1927 | Kazimierz OLPIŃSKI | olej, deska | 22 x 30 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Kompozycja, 1970 | Fryderyk Antoni HAYDER | gwasz, papier | 68 x 48,5 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Para świeczników, początek XX wieku | FRAGET, FABRYKA WYROBÓW SREBRNYCH I METALOWYCH JÓZEFA FRAGETA | metal srebrzony | wysokość 21,5 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Kubek kiduszowy, Kijów, 1908 - 1917 | Złotnik kijowski | srebro próby 84 | wysokość 4 cm | 150.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Patera platerowa secesyjna | JAKUBOWSKI I JARRA | mosiądz srebrzony | 35 x 25 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Zestaw śniadaniowy, Altwasser, około 1930 | CARL TIELSCH | porcelana zdobiona podszkliwnie | wysokość zestawu 7,5 cm | 130.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Kompozycja z trupią czaszką i książką, Polska, I połowa XX wieku | Malarz nieznany | akwarela, papier | 21 x 27 cm | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Pejzaż z bocianami | W. SEROW | olej, płótno | 47 x 68 cm | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Zestaw do kawy dla dwóch osób, 1850 - 1924 | MIŚNIA | porcelana malowana podszkliwnie | Wysokość: serwetnik 11,2 cm; filiżanki na podstawkach 8,5 cm; cukiernica 10 cm; dzbanek 17 cm | 650.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Broszka srebrna z rubinami i szmaragdem, Rosja, 1908 - 1917 | Złotnik rosyjski | srebro próby 84, dwa rubiny, szmaragd | długość 5 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Broszka złota z perłą i diamentami, Europa Zachodnia, początek XX wieku | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto próby 585, perła, 4 diamenty | długość 7 cm | 900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Pierścionek złoty z diopsydem i diamentami, Europa Zachodnia, połowa XX wieku | Złotnik zachodnioeuropejski | złoto 14 karatów, diopsyd zielony, diamenty | rozmiar jubilerski 14 | 900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |