Iwona STYPUŁKOWSKA
(ur. 1968) Iwona Stypułkowska studiowała zabytkoznawstwo i malarstwo na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w T oruniu (1989–1991), a następnie w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych malarstwo w pracowni prof. Jana Tarasina (1991–1997). W 1997 roku obroniła dyplom w pracowni malarstwa prof. Mariana Czapli i grafiki warsztatowej prof. Jana Strenta. Związana z warszawską Galerią Karowa. Wystawy indywidualne: 1997 – Galeria TPSP Pałacyk, 1999 – Galeria Karowa.
19 | Ziemia 2000 | olej, płótno | 150 x 120 cm | 2000.00 PLN (606,06USD, 444,44EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |