Antoni TRZESZCZKOWSKI

 (1902 Warszawa - 1977 Warszawa)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 26 prace tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
51Potyczka olej,deska21,5 x 23,5 cm
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
72Ułan i dziewczyna olej, tektura14 x 21 cm
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
71Potyczka olej, tektura12,5 x 21 cm
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
70Przejażdżka wozem olej, tektura13 x 23 cm
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
2500.00 PLN
(806,45USD, 612,75EUR)
106Ułan 23 Pułk Ułanów Grodzieńskich (okres międzywojenny) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
105Ułan 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich (około 1920) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
104Krakus Konny (Powstanie Listopadowe) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
103Strzelec konny Księstwa Warszawskiego olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
102Ułan Księstwa Warszawskiego olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
101Kirasjer 14 Pułku Kirasjerów Księstwa Warszawskiego olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
100Huzar Księstwa Warszawskiego olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
99Szwoleżer 1 Pułku Szwoleżerów - Lansjerów Gwardii Cesarskiej (1807-1815) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
98Ułan Legionów Polskich we Włoszech (około 1800) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
97Huzar z pułku huzarów mjr Ksawerego Krasickiego (Insurekcja Kościuszkowska) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
96Oficer Regimentu Gwardii Konnej Koronnej (dragoni Mirowskiego) (koniec XVIII w.) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
95Husarz (XVII w.) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
94Towarzysz pancerny (XVII w.) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
93Lisowczyk (I poł. XVII w.) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
92Rycerz polski (XV – XVI w.) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
107Potyczka na koniach olej, płyta14,5 x 11 cm
2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)
2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)
91Woj jazdy ciężkozbrojnej (X – XI w.) olej, płótno naklejone na tekturę11,5 x 10 cm
14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
13Studium karego konia, około 1950 olej, płótno32 x 40 cm
2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
12Studium siwego konia, około 1950 olej, płótno32 x 40 cm
2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
10Patrol huzarii, około 1950 olej, tektura16 x 23 cm
2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2Konfederaci barscy na zwiadzie, około 1930 olej, płótno naklejone na tekturę22,5 x 18,3 cm
2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
1Studium gniadego konia, około 1950 olej, płótno16 x 32 cm
3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)