logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


Świąteczna Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(20.12.2017 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Jarosław LUSTYCH ,Nowy rozkład jazdy , technika własna, 35 x 34 cm

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(112,04USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Bez tytułu , technika własna, 35 x 34 cm

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(112,04USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zacheusz na drzewie sykomory , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(140,06USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Trzech młodych mężczyzn w piecu, Księga Daniela , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(140,06USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zwycięstwo Gedeona nad Madianitami , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(140,06USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Spotkanie Jakuba z Ezawem, Księga Rodzaju , grafika, papier, 48 x 58 cm.

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(140,06USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Manna z nieba , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(140,06USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Piąta Plaga Egipska - Pomór bydła , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(140,06USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ANDRYSZCZAK ,Z cyklu „Isia córka Anny” , technika własna, 20 x 20 x 20 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(700,28USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,W sypialni , piórko, akwarela, papier, 28 x 20 cm w świetle passe-partout

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

W sypialni

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(112,04USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy JARNUSZKIEWICZ ,Siła , tusz, papier, 36 x 25,5 cm

Jerzy JARNUSZKIEWICZ

(1919 Kalisz - 2005 Warszawa)

Siła

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(280,11USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1000.00 PLN 
(280,11USD, 238,10EUR)

Teofil OCIEPKA ,Adam i Ewa, 1951 , tusz, papier, 34,5 x 23,5 cm

Teofil OCIEPKA

(1891 Janów (na Śląsku) - 1978 Bydgoszcz)

Adam i Ewa, 1951

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(504,20USD, 428,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1800.00 PLN 
(504,20USD, 428,57EUR)

Henryk LIPIŃSKI ,Pomnik Kilińskiego na placu Krasińskich w Warszawie , akwarela, papier, 45,5 x 33 cm

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(560,22USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(560,22USD, 476,19EUR)

Antonii WILIŃSKI ,Gdańsk, 1917 , akwarela, papier, 18 x 24 cm

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(392,16USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

E. ZEDKWIST ,Wieczór, Międzyzdroje, 1950 , olej, sklejka, 22 x 28,5 cm

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(420,17USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław WASYLOWICZ PSTRAK ,Portret kobiety, 1904 , pastel, papier, 46,5 x 33 cm

Jarosław WASYLOWICZ PSTRAK

(1873 Gwoździec k. Kołomyi - 1916 Charków)

Portret kobiety, 1904

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(560,22USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(560,22USD, 476,19EUR)

Christoph WEIGEL ,Św. Józef , mezzotinta, papier, 33 x 23 cm w świetle passe-partout

Christoph WEIGEL

(1654 - 1718 Norymberga)

Św. Józef

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(224,09USD, 190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
800.00 PLN 
(224,09USD, 190,48EUR)

Christoph WEIGEL ,Maria Magdalena - Arcyksiężna Austrii , mezzotinta, papier, 42 x 28 cm

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(224,09USD, 190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba marmurowa Beatrice pocz. XX w. Francja , marmur, wys. 42 cm.

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
5700.00 PLN 
(1596,64USD, 1357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
5700.00 PLN 
(1596,64USD, 1357,14EUR)

Ikona, Matka Boska z dzieciątkiem , deska, złocenia, 44 x 37 cm

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
7500.00 PLN 
(2100,84USD, 1785,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona z centralnie umieszczonym metalowym krzyżem, XIX w. , tempera, deska, metal, złocenia, 40 x 34 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
4500.00 PLN 
(1260,50USD, 1071,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona wielopostaciowa, Rosja około 1830 , tempera, deska, srebrna ryza „84”, 26,5 x 22 cm

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
7000.00 PLN 
(1960,78USD, 1666,67EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Giovanni VOLPATO ,Adoracja Najświętszego Sakramentu w Monstrancji według Rafaela Santi ze zbiorów watykańskich , miedzioryt kolorowany akwarelą, karton, 53 x 75 cm

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1120,45USD, 952,38EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Koncert anielski, 1945 , olej, tektura, obraz o kształcie elipsy; 29,5 x 41 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Koncert anielski, 1945

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
3500.00 PLN 
(980,39USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
3500.00 PLN 
(980,39USD, 833,33EUR)

Józef MEHOFFER ,Orkiestra anielska, 1945 , olej, tektura, tektura: 42 x 51 cm, na niej obraz w kształcie elipsy, 29,5 x 41 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Orkiestra anielska, 1945

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(840,34USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
3000.00 PLN 
(840,34USD, 714,29EUR)

Marian MOKWA ,Łódki nad brzegiem morza , olej, płótno, 50 x 60 cm

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1400,56USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Żaglowiec na pełnym morzu, 1913 , olej, płótno, 40 x 60 cm

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1120,45USD, 952,38EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Christian Gotthard Hirsch ,Pejzaż alpejski, 1925 , tempera, tektura, 25 x 34 cm

Christian Gotthard Hirsch

(1889 Wrocław - 1977 Höchenschwand )

Pejzaż alpejski, 1925

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(560,22USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

ANERI - Irena WEISSOWA ,Pejzaż z wodą , olej, tektura, 39 x 50 cm

ANERI - Irena WEISSOWA

(1888 Łódź - 1981 Kraków)

Pejzaż z wodą

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(840,34USD, 714,29EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
3000.00 PLN 
(840,34USD, 714,29EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Pałac na wodzie w Łazienkach , akwarela, papier, 20 x 27 cm

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(420,17USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol KOSSAK ,Huculi przy stogu , akwarela, papier, 30 x 40 cm

Karol KOSSAK

(1896 Lwów - 1975 Ciechocinek)

Huculi przy stogu

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(560,22USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Martwa Natura,1973 , olej, gwasz, tektura, 50 x 35 cm

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(420,17USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Kazimierz, 1971 , gwasz, papier, 48 x 68 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(280,11USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto PIPPEL ,Skała , olej, płótno naklejone na sklejkę, 36 x 38 cm

Otto PIPPEL

(1878 Łódź - 1960 Monachium

Skała

Numer katalogowy:34

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(420,17USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GÓRSKI ,Portret młodego górala , pastel, papier, 35,5 x 25 cm

Stanisław GÓRSKI

(1887 Kościan - 1955 Kraków)

Portret młodego górala

Numer katalogowy:35

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(700,28USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2500.00 PLN 
(700,28USD, 595,24EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Portret mężczyzny z miską owoców , olej, płótno, 80 x 55 cm

Numer katalogowy:36

Cena wywoławcza:

Starting bid
8000.00 PLN 
(2240,90USD, 1904,76EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIESIULEWICZ ,Akt z fotelem, 1963 , olej, płótno, 75 x 100 cm

Numer katalogowy:37

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1120,45USD, 952,38EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
4000.00 PLN 
(1120,45USD, 952,38EUR)

E. KELLER ,Kwiaty , olej, płótno, obraz owalny: 69 x 99 cm

Numer katalogowy:38

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(560,22USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Róże w wazonie z figurką tancerki, 1931 , olej, tektura, 51 x 70 cm

Numer katalogowy:39

Cena wywoławcza:

Starting bid
9000.00 PLN 
(2521,01USD, 2142,86EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
9000.00 PLN 
(2521,01USD, 2142,86EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Kwiaty w wazonie, 1959 , olej, płótno, 55 x 46,5 cm

Numer katalogowy:40

Cena wywoławcza:

Starting bid
4500.00 PLN 
(1260,50USD, 1071,43EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Sad , olej, tektura, 42 x 68,5 cm

Hanna RUDZKA-CYBISOWA

(1897 Mława - 1988 Kraków)

Sad

Numer katalogowy:41

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1400,56USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Bory tucholskie , olej, płótno, 84 x 84 cm

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Bory tucholskie

Numer katalogowy:42

Cena wywoławcza:

Starting bid
6000.00 PLN 
(1680,67USD, 1428,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Kompozycja , akwarela, papier, 20 x 25 cm w świetle passe-partout

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Kompozycja

Numer katalogowy:43

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(280,11USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Kompozycja , olej, płyta, tektura, 32 x 48 cm w świetle passe-partout

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA

(1894 Kudryńce na Podolu - 1967 Warszawa)

Kompozycja

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1400,56USD, 1190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan SZANCENBACH ,Martwa natura z krabem, 1980 , olej, płyta, 63 x 73 cm

Jan SZANCENBACH

(1928 Kraków - -1998 Kraków)

Martwa natura z krabem, 1980

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

Starting bid
10000.00 PLN 
(2801,12USD, 2380,95EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz STUDNICKI ,Biesiada, 1970, olej, płótno, 79 x 100 cm

Juliusz STUDNICKI

(1906 Kniażyce - 1978 Warszawa)

Biesiada, 1970

Numer katalogowy:46

Cena wywoławcza:

Starting bid
3500.00 PLN 
(980,39USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz STUDNICKI ,Kwartet, 1970 , olej, płótno, 60 x 60 cm

Juliusz STUDNICKI

(1906 Kniażyce - 1978 Warszawa)

Kwartet, 1970

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

Starting bid
3500.00 PLN 
(980,39USD, 833,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Gleb FRANKO,Akt , olej, płótno, 120 x 130 cm

Gleb FRANKO

(ur. 1985)

Akt

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(700,28USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl