logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXXV Aukcja Internetowa

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(21.08.2017 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Święto Namiotów , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(137,36USD, 118,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
500.00 PLN 
(137,36USD, 118,48EUR)

Zawarcie Przymierza na Synaju , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(137,36USD, 118,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
500.00 PLN 
(137,36USD, 118,48EUR)

Nauczanie Jezusa w przypowieściach - Przypowieść o siewcy, Ewangelia wg. św. Mateusza , grafika, papier, 48 x 58 cm

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(137,36USD, 118,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
500.00 PLN 
(137,36USD, 118,48EUR)

Janusz STRZAŁECKI (JAST) ,Architektura , rysunek, papier, 21 x 30 cm.

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(109,89USD, 94,79EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jezioro Narocz , akwarela, papier, 30,5 x 39 cm

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(219,78USD, 189,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Zuzanna STRZAŁECKA ,Las , olej, sklejka, 48 x 33 cm

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(219,78USD, 189,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław TRAUTMAN ,Zagroda z drzewem , akwarela, papier, 32,5 x 28

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(274,73USD, 236,97EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto PIPPEL ,Skała , olej, płótno naklejone na sklejkę, 36 x 38 cm

Otto PIPPEL

(1878 Łódź - 1960 Monachium

Skała

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(412,09USD, 355,45EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antonii WILIŃSKI ,Gdańsk, 1917 , akwarela, papier, 18 x 24 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(274,73USD, 236,97EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Kazimierz, 1971 , gwasz, papier, 48 x 68 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(219,78USD, 189,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

E. ZEDKWIST ,Wieczór, Międzyzdroje, 1950 , olej, sklejka, 22 x 28,5 cm

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(412,09USD, 355,45EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan SKOTNICKI ,Rynek Starego Miasta w Warszawie, 1935 , pastel, papier, 20 x 24 cm

Jan SKOTNICKI

(1876 Bobrowniki - 1968 Podkowa Leśna)

Rynek Starego Miasta w Warszawie, 1935

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(274,73USD, 236,97EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał ICHNOWSKI ,Portret kobiety , olej, tektura, 50 x 38 cm

Michał ICHNOWSKI

(1857 Radom - 1915 Kraków)

Portret kobiety

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(686,81USD, 592,42EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Gleb FRANKO,Akt kobiecy , olej, płótno, 98 x 86 cm

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(824,18USD, 710,90EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
3000.00 PLN 
(824,18USD, 710,90EUR)

Zenobiusz PODUSZKO ,Pejzaż, 1923 , olej, tektura, 30 x 44 cm

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(439,56USD, 379,15EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks DOŁGAŃ ,Kazimierz nad Wisłą, 1979 , olej, płótno, 40 x 50 cm

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(384,62USD, 331,75EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pejzaż zimowy , olej, tektura, 22 x 33,5 cm

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(329,67USD, 284,36EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Christian Gotthard Hirsch ,Pejzaż alpejski, 1925 , tempera, tektura, 25 x 34 cm

Christian Gotthard Hirsch

(1889 Wrocław - 1977 Höchenschwand )

Pejzaż alpejski, 1925

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(549,45USD, 473,93EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera platerowa , alpaka, srebrzona , 30,5 x 20 cm

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(137,36USD, 118,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Misa i dzban fajansowy , fajans, wys. dzbanka: 23,5 cm; wys. misy: 10 cm; średnica misy: 31 cm

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(219,78USD, 189,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Para świeczników, początek XX wieku , metal srebrzony, wysokość 21,5 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(274,73USD, 236,97EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Waza porcelanowa, Chiny, lata 50-te , porcelana malowana kobaltem, wysokość 68 cm, średnica brzuśca 24 cm

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(824,18USD, 710,90EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazon porcelanowy zdobiony widokami ptaków brodzących , porcelana, kobalt, złocenia, wys. 43 cm

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
2800.00 PLN 
(769,23USD, 663,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2800.00 PLN 
(769,23USD, 663,51EUR)

Chrystus w cierniowej koronie , twarde drewno, wys. 44 cm

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
2600.00 PLN 
(714,29USD, 616,11EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2600.00 PLN 
(714,29USD, 616,11EUR)

Rzeźba, Indie Bogini obfitości , drewno, wys. 18 cm

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1098,90USD, 947,87EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian MOKWA ,Łódki nad brzegiem morza , olej, płótno, 50 x 60 cm

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1373,63USD, 1184,83EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
5000.00 PLN 
(1373,63USD, 1184,83EUR)

Marian MOKWA ,Dar Pomorza na nabrzeżu , olej, sklejka, 54,5 x 68,5 cm

Marian MOKWA

(1889 Malary - 1987 Sopot)

Dar Pomorza na nabrzeżu

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
15000.00 PLN 
(4120,88USD, 3554,50EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
15000.00 PLN 
(4120,88USD, 3554,50EUR)

Marian MOKWA ,Orłowo , olej, sklejka, 51,5 x 59,5 cm

Marian MOKWA

(1889 Malary - 1987 Sopot)

Orłowo

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
8000.00 PLN 
(2197,80USD, 1895,73EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
8000.00 PLN 
(2197,80USD, 1895,73EUR)

Żaglowiec na pełnym morzu, 1913 , olej, płótno, 40 x 60 cm

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1098,90USD, 947,87EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonasz STERN ,Akt kobiety leżącej , olej, płótno, 65 x 88 cm

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Akt kobiety leżącej

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
5000.00 PLN 
(1373,63USD, 1184,83EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Koncert anielski, 1945 , olej, tektura, obraz o kształcie elipsy; 29,5 x 41 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Koncert anielski, 1945

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
3500.00 PLN 
(961,54USD, 829,38EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Kompozycja , olej, płyta, tektura, 32 x 48 cm w świetle passe-partout

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA

(1894 Kudryńce na Podolu - 1967 Warszawa)

Kompozycja

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1098,90USD, 947,87EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Kobieta, 1940 , akwarela, papier, 41,5 x 32,5 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Kobieta, 1940

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(824,18USD, 710,90EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ) ,Tańce, 1910 , olej, tektura, 21 x 15 cm

Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ)

(1876 Obodowka w pow.Kamieniec Podolski - 1935 Lwów)

Tańce, 1910

Numer katalogowy:34

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1098,90USD, 947,87EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ) ,Tańce, 1907 , olej, tektura, 21 x 15 cm

Oleksy (Aleksy, Aleksander) NOWAKIWSKI(NOWAKOWSKI, NOVAKIVS`KYJ)

(1876 Obodowka w pow.Kamieniec Podolski - 1935 Lwów)

Tańce, 1907

Numer katalogowy:35

Cena wywoławcza:

Starting bid
4000.00 PLN 
(1098,90USD, 947,87EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl