logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXXII Aukcja Internetowa

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(06.11.2016 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Antoni UNIECHOWSKI ,W sypialni , piórko, akwarela, papier, 28 x 20 cm w świetle passe-partout

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

W sypialni

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(103,90USD, 93,02EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Pałac w Wilanowie , akwarela, tusz, papier, 24 x 36 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Pałac w Wilanowie

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(207,79USD, 186,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK,Janosik , drzeworyt kolorowany, 12 x 11,5 cm

Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK

(1885 Warszawa - 1950 Warszawa)

Janosik

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
150.00 PLN 
(38,96USD, 34,88EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol BISKE ,Historia Królowej Jadwigi , rysunek, 34 x 60 cm

Karol BISKE

(1863 Warszawa - 1928 Warszawa

Historia Królowej Jadwigi

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(259,74USD, 232,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1000.00 PLN 
(259,74USD, 232,56EUR)

Valentine GREEN wg Benjamina WESTA ,Wskrzeszenie syna Sunamitki przez proroka Elizeusza, 1778 , mezzotinta, tektura, 45 x 56 cm

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(207,79USD, 186,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
800.00 PLN 
(207,79USD, 186,05EUR)

Christoph WEIGEL ,Królowa Anna , mezzotinta, papier, 41 x 28 cm

Christoph WEIGEL

(1654 - 1718 Norymberga)

Królowa Anna

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(181,82USD, 162,79EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Christoph WEIGEL ,Św. Józef , mezzotinta, papier, 33 x 23 cm w świetle passe-partout

Christoph WEIGEL

(1654 - 1718 Norymberga)

Św. Józef

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(207,79USD, 186,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
800.00 PLN 
(207,79USD, 186,05EUR)

Christoph WEIGEL ,Maria Magdalena - Arcyksiężna Austrii , mezzotinta, papier, 42 x 28 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(181,82USD, 162,79EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
700.00 PLN 
(181,82USD, 162,79EUR)

Christoph WEIGEL ,Portret - George I* , mezzotinta, papier, 42 x 28 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
700.00 PLN 
(181,82USD, 162,79EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
700.00 PLN 
(181,82USD, 162,79EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Wrzosy, 1875 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(259,74USD, 232,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Widok górski, 1881 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(259,74USD, 232,56EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Portret Marcina Lutra wg. Kranacha , olej, sklejka,

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz KULISIEWICZ ,Głowa kobiety z profilu , patyk, tusz, papier, 26 x 18 cm w świetle passe-partout

Tadeusz KULISIEWICZ

(1899 Warszawa - 1988 Warszawa)

Głowa kobiety z profilu

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(129,87USD, 116,28EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Nie było ich był las , litografia, papier, 33 x 45 cm w świetle passe-partout

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Nie było ich był las

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(129,87USD, 116,28EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Pojemnik porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana malowana naszkliwnie , wysokość 8 cm; długość 13 cm

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(129,87USD, 116,28EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kubek porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana, wysokość 9 cm; średnica 8 cm

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(103,90USD, 93,02EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Bruno ZACH ,Rzeźba, Popielniczka z mosiądzu , mosiądz, wys.: 12 cm; szer.: 12,5 cm

Bruno ZACH

(1891 Żytomierz na Ukrainie - 1945 Wiedeń)

Rzeźba, Popielniczka z mosiądzu

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Adalbert MECHEL ,Pies , rysunek, papier, średnica obrazu: 36 cm

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(389,61USD, 348,84EUR)

Malarz monogramista ,Pejzaż z wodą, olej,płótno naklejone na sklejkę, 24 x 14,5 cm

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław CIESIELSKI ,Scena rodzajowa , olej, tektura, 28,5 x 19 cm

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

K. PODLIPNY ,Pejzaż karkonoski , olej, tektura, 41 x 52 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(415,58USD, 372,09EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef GRACZYŃSKI ,Kruszwica nad Gopłem , olej, deska, 15 x 25 cm

Józef GRACZYŃSKI

(1866 Czempin - 1939 Poznań)

Kruszwica nad Gopłem

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(649,35USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
3000.00 PLN 
(779,22USD, 697,67EUR)

Ignacy PIEŃKOWSKI ,Ule w sadzie , olej, tektura, 28,5 x 40 cm

Ignacy PIEŃKOWSKI

(1877 Dołubniów k. Białegostoku - 1948 Kraków)

Ule w sadzie

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(519,48USD, 465,12EUR)

Stanisław KLIMOWSKI ,Widok na zamek , olej, tektura, 31 x 42,5 cm

Stanisław KLIMOWSKI

(1891 Kraków - 1982 Katowice)

Widok na zamek

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(363,64USD, 325,58EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Łodzie na przystani , olej, płyta, 31 x 41 cm

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

M. WYSZKOWSKI ,Hel, 1931 , olej, tektura, 20,5 x 34 cm

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1200.00 PLN 
(311,69USD, 279,07EUR)

B. SAPIERSKI ,Zbieranie chrustu , akwarela, papier, 23 x 29 cm

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(415,58USD, 372,09EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Szczęsny RUTKOWSKI ,Kwiaty , olej, tektura, 26,5 x 22 cm

Szczęsny RUTKOWSKI

(1887 - II wojna światowa)

Kwiaty

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GÓRSKI ,Róże w wazonie , pastel, papier, 47 x 37 cm

Stanisław GÓRSKI

(1887 Kościan - 1955 Kraków)

Róże w wazonie

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(415,58USD, 372,09EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni Bazyli KOLASIŃSKI ,Kwiaty , olej, płótno naklejone na tekturę, 30,5 x 25 cm

Antoni Bazyli KOLASIŃSKI

(1811 Pilica k. Olkusza - 1876 Warszawa)

Kwiaty

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl