XXV Aukcja internetowa
(27.04.2015 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Wrzosy, 1875 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 1000.00 PLN (270,27USD, 250,00EUR) | 1000.00 PLN (270,27USD, 250,00EUR) |
2 | Widok górski, 1881 | Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI | akwarela, papier naklejony na tekturę | 12,5 x 9 cm | 1000.00 PLN (270,27USD, 250,00EUR) | 1000.00 PLN (270,27USD, 250,00EUR) |
3 | Potyczka, 1970 | Ryszard PRAUSS | rysunek, ołówek, papier | 16 x 20 cm | 600.00 PLN (162,16USD, 150,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Nie było ich był las | Józef RAPACKI | litografia, papier | 33 x 45 cm w świetle passe-partout | 500.00 PLN (135,14USD, 125,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Portret lekarza, astronoma, przyrodnika | Nath SCHMIDT | akwaforta | 26 x 16,5 cm | 350.00 PLN (94,59USD, 87,50EUR) | 350.00 PLN (94,59USD, 87,50EUR) |
6 | Mężczyzna z parasolem | Malarz monogramista | sucha igła | 18 x 13 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (54,05USD, 50,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | U fryzjera, Paryż 1842 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 14,5 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (54,05USD, 50,00EUR) | 200.00 PLN (54,05USD, 50,00EUR) | |
8 | Walka dwóch muszkieterów, Paryż 1848 | drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą | 15 x 20 cm w świetle passe-partout | 200.00 PLN (54,05USD, 50,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
9 | Pejzaż podgórski | Antoni RUS | olej, tektura | 19,5 x 27 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 300,00EUR) | 1200.00 PLN (324,32USD, 300,00EUR) |
10 | Pejzaż | Adam GERŻABEK | olej, tektura | 27 x 26 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 300,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Pejzaż | Zofia STANKIEWICZ | olej, tektura | 20 x 27 cm | 1200.00 PLN (324,32USD, 300,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Pejzaż z bocianami | W. SEROW | olej, płótno | 47 x 68 cm | 800.00 PLN (216,22USD, 200,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Słoneczniki w wazonie | Józef WASIOŁEK | tempera, karton | 42 x 30 cm | 1000.00 PLN (270,27USD, 250,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Maki w wazonie | Jan WIŚNIEWSKI | olej, płótno | 61 x 50 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 400,00EUR) | 1600.00 PLN (432,43USD, 400,00EUR) |
15 | Róże | Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH) | olej, tektura | 30,5 x 36 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 500,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Pejzaż z wodą | Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) | pastel, papier | 41 x 54 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 400,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Ikona, Św. Mikołaj | tempera, deska | 22 x 18 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 400,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
18 | Ikona, Ucieczka do Egiptu, koniec XIX w. | tempera, deska | 19 x 45,5 cm | 1400.00 PLN (378,38USD, 350,00EUR) | 1400.00 PLN (378,38USD, 350,00EUR) | |
19 | Taca metalowa na 4 nogach | metal | 43 x 67 cm | 1600.00 PLN (432,43USD, 400,00EUR) | 1600.00 PLN (432,43USD, 400,00EUR) | |
20 | Klamra do pasa | metal | 7 x 9 cm | 250.00 PLN (67,57USD, 62,50EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
21 | Pies | Adalbert MECHEL | rysunek, papier | średnica obrazu: 36 cm | 1500.00 PLN (405,41USD, 375,00EUR) | 1500.00 PLN (405,41USD, 375,00EUR) |
22 | Sad wiosną | Maria WOLLENBERG-KLUZA | olej, płótno | 33 x 41 cm | 5000.00 PLN (1351,35USD, 1250,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Wypas owiec, 1924 | Zefir (Zefiryn) ĆWIKLIŃSKI | olej, tektura | 50 x 70 cm | 3000.00 PLN (810,81USD, 750,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Dziewczyna w czerwonej chuście, 1917 | Stanisław ZAWADZKI | akwarela, karton | 45,5 x 43 cm | 2600.00 PLN (702,70USD, 650,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Martwa natura | Kazimierz PODSADECKI | olej, tektura | 31 x 35,5 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 500,00EUR) | 2000.00 PLN (540,54USD, 500,00EUR) |
26 | Kwiaty w wazonie | Teresa ROSZKOWSKA | olej, płyta, technika mieszana | 48 x 29 cm w świetle passe-partout | 1600.00 PLN (432,43USD, 400,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Pejzaż karkonoski | K. PODLIPNY | olej, tektura | 41 x 52 cm | 2000.00 PLN (540,54USD, 500,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Rynek w Kazimierzu | Andrzej KOŁODZIEJEK | olej, płótno | 24 x 40 cm | 3500.00 PLN (945,95USD, 875,00EUR) | 3500.00 PLN (945,95USD, 875,00EUR) |
29 | Cisza na morzu | Włodzimierz NAŁĘCZ | olej, płótno naklejone na tekturę | 39 x 60 cm | 3000.00 PLN (810,81USD, 750,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Dalie | Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) | pastel, papier | 63,5 x 49 cm | 3000.00 PLN (810,81USD, 750,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Spacer nad morzem | MARIE KROYER | olej, płótno | 20,5 x 20,5 cm | 4500.00 PLN (1216,22USD, 1125,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Cisza na morzu | Włodzimierz NAŁĘCZ | olej, płótno naklejone na tekturę | 39 x 60 cm | 3000.00 PLN (810,81USD, 750,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |