XXV Aukcja internetowa

(27.04.2015 godz. 22:00)

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(270,27USD, 250,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(270,27USD, 250,00EUR)

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(270,27USD, 250,00EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(270,27USD, 250,00EUR)

Ryszard PRAUSS ,Potyczka, 1970 , rysunek, ołówek, papier, 16 x 20 cm

Ryszard PRAUSS

(1902 Kielce - 1955 Kielce)

Potyczka, 1970

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(162,16USD, 150,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Nie było ich był las , litografia, papier, 33 x 45 cm w świetle passe-partout

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Nie było ich był las

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(135,14USD, 125,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Nath SCHMIDT ,Matthaeus DEISCH ,Portret lekarza, astronoma, przyrodnika , akwaforta, 26 x 16,5 cm

Cena wywoławcza:

350.00 PLN
(94,59USD, 87,50EUR)

Cena uzyskana:

350.00 PLN
(94,59USD, 87,50EUR)

Malarz monogramista ,Mężczyzna z parasolem, sucha igła, 18 x 13 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(54,05USD, 50,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

U fryzjera, Paryż 1842 , drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą, 14,5 x 20 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(54,05USD, 50,00EUR)

Cena uzyskana:

200.00 PLN
(54,05USD, 50,00EUR)

Walka dwóch muszkieterów, Paryż 1848
, drzeworyt ręcznie kolorowany akwarelą, 15 x 20 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(54,05USD, 50,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni RUS ,Pejzaż podgórski , olej, tektura, 19,5 x 27 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 300,00EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(324,32USD, 300,00EUR)

Adam GERŻABEK ,Pejzaż , olej, tektura, 27 x 26 cm

Adam GERŻABEK

(1898 Jasło - 1965 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 300,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia STANKIEWICZ ,Pejzaż , olej, tektura, 20 x 27 cm

Zofia STANKIEWICZ

(1862 Ryżów - 1955 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 300,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

W. SEROW,Pejzaż z bocianami, olej, płótno, 47 x 68 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(216,22USD, 200,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef WASIOŁEK ,Słoneczniki w wazonie , tempera, karton, 42 x 30 cm

Józef WASIOŁEK

(1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Słoneczniki w wazonie

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(270,27USD, 250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan WIŚNIEWSKI ,Maki w wazonie , olej, płótno, 61 x 50 cm

Jan WIŚNIEWSKI

(1904 Warszawa - 1977)

Maki w wazonie

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(432,43USD, 400,00EUR)

Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH),Róże , olej, tektura, 30,5 x 36 cm

Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH)

(1883 Warszawa - 1956 Warszawa)

Róże

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Pejzaż z wodą , pastel, papier, 41 x 54 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Św. Mikołaj , tempera, deska, 22 x 18 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Ucieczka do Egiptu, koniec XIX w. , tempera, deska, 19 x 45,5 cm

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(378,38USD, 350,00EUR)

Cena uzyskana:

1400.00 PLN
(378,38USD, 350,00EUR)

Taca metalowa na 4 nogach , metal, 43 x 67 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(432,43USD, 400,00EUR)

Klamra do pasa , metal, 7 x 9 cm

Cena wywoławcza:

250.00 PLN
(67,57USD, 62,50EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adalbert MECHEL ,Pies , rysunek, papier, średnica obrazu: 36 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(405,41USD, 375,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(405,41USD, 375,00EUR)

Maria WOLLENBERG-KLUZA ,Sad wiosną , olej, płótno, 33 x 41 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1351,35USD, 1250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zefir (Zefiryn) ĆWIKLIŃSKI ,Wypas owiec, 1924 , olej, tektura, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(810,81USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ZAWADZKI,Dziewczyna w czerwonej chuście, 1917 , akwarela, karton, 45,5 x 43 cm

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(702,70USD, 650,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz PODSADECKI ,Martwa natura , olej, tektura, 31 x 35,5 cm

Kazimierz PODSADECKI

(1904 Zbierzów - 1970 Kraków)

Martwa natura

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(540,54USD, 500,00EUR)

Teresa ROSZKOWSKA ,Kwiaty w wazonie , olej, płyta, technika mieszana, 48 x 29 cm w świetle passe-partout

Teresa ROSZKOWSKA

(1904 Kijów - 1992 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

K. PODLIPNY ,Pejzaż karkonoski , olej, tektura, 41 x 52 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej KOŁODZIEJEK ,Rynek w Kazimierzu , olej, płótno, 24 x 40 cm

Andrzej KOŁODZIEJEK

(1935 Włodawa - 2001 Puławy)

Rynek w Kazimierzu

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(945,95USD, 875,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(945,95USD, 875,00EUR)

Włodzimierz NAŁĘCZ ,Cisza na morzu , olej, płótno naklejone na tekturę, 39 x 60 cm

Włodzimierz NAŁĘCZ

(1865 Kijów - 1946 Skierniewice)

Cisza na morzu

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(810,81USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Dalie , pastel, papier, 63,5 x 49 cm

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI)

(1879 Zakrzew - 1959 Warszawa)

Dalie

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(810,81USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

MARIE KROYER ,Spacer nad morzem , olej, płótno, 20,5 x 20,5 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1216,22USD, 1125,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz NAŁĘCZ

Cisza na morzu

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(810,81USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)