XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki

(21.12.2015 godz. 22:00)

Gleb FRANKO,Akt , olej, płótno, 120 x 130 cm

Gleb FRANKO

(ur. 1985)

Akt

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej STRUMIŁŁO ,Architektura , olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(4155,84USD, 3720,93EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiesław JANASZ ,Z cyklu „Portrety” , naciek gorący, tektura, akryl, 42 x 34 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie/Kętrzyn 2009 , sucha pastel, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Ucieczka przed bykiem , tusz, papier, 40 x 30 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Ucieczka przed bykiem

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Kolumna Zygmunta , rysunek, papier, 40 x 30 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Kolumna Zygmunta

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(155,84USD, 139,53EUR)

Jerzy DUDA-GRACZ ,Przebierańcy , grafika, linoryt, 30 x 22,5 cm

Jerzy DUDA-GRACZ

(1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

Przebierańcy

Cena wywoławcza:

1100.00 PLN
(285,71USD, 255,81EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy DUDA-GRACZ ,Krawiec, 1964 , grafika, linoryt, 30 x 22,5 cm

Jerzy DUDA-GRACZ

Krawiec, 1964

Cena wywoławcza:

110.00 PLN
(28,57USD, 25,58EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander LASZENKO ,Macierzyństwo, 1933 , drzeworyt, papier, 29 x 21 cm w świetle passe-partout

Aleksander LASZENKO

(1883 Annówek - 1944 Włocławek)

Macierzyństwo, 1933

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(311,69USD, 279,07EUR)

Ikona, Ucieczka do Egiptu, koniec XIX w. , tempera, deska, 19 x 45,5 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

2600.00 PLN
(675,32USD, 604,65EUR)

Juliusz MAKAREWICZ ,Rybak , olej, tektura, 30 x 33 cm

Juliusz MAKAREWICZ

(1854 Synowódzko Wyżne koło Stryja - 1936 Kraków)

Rybak

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(649,35USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

4100.00 PLN
(1064,94USD, 953,49EUR)

Wawrzyniec CHOREMBALSKI ,Wiosna, 1955 , olej, płótno, 35,5 x 51 cm

Wawrzyniec CHOREMBALSKI

(1888 Zawichost - 1965 Warszawa)

Wiosna, 1955

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

3600.00 PLN
(935,06USD, 837,21EUR)

Leon RIKET ,Pejzaż morski , olej, płótno, 40 x 60 cm

Leon RIKET

(1876 Antwerpia - 1938 Knokke)

Pejzaż morski

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3116,88USD, 2790,70EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(3116,88USD, 2790,70EUR)

Włodzimierz NAŁĘCZ ,Cisza na morzu , olej, płótno naklejone na tekturę, 39 x 60 cm

Włodzimierz NAŁĘCZ

(1865 Kijów - 1946 Skierniewice)

Cisza na morzu

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(1818,18USD, 1627,91EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(1818,18USD, 1627,91EUR)

Kazimierz ŻWAN ,Pejzaż , akwarela, papier, 8 x 11 cm w świetle passe-partout

Kazimierz ŻWAN

(1792 Mikitycze - 1858 Warszawa)

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(649,35USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż z Mozeli , olej, płótno, 52 x 76 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik MACHALSKI ,Chata za wsią , pastel papier, 35 x 27 cm

Ludwik MACHALSKI

(1879 Kraków - 1934 Kraków)

Chata za wsią

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(441,56USD, 395,35EUR)

Otto PIPPEL ,Wieś , olej, płótno, 51 x 65,5 cm

Otto PIPPEL

(1878 Łódź - 1960 Monachium

Wieś

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

MARIE KROYER ,Spacer nad morzem , olej, płótno, 20,5 x 20,5 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1038,96USD, 930,23EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz TERLIKOWSKI,Plaża w Bretanii , olej, tektura, 17 x 22 cm

Włodzimierz TERLIKOWSKI

(1873 Warszawa - 1951 Paryż)

Plaża w Bretanii

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan PIENIĄŻEK ,Górska wieś, 1927 , olej, tektura, 35 x 50 cm

Stefan PIENIĄŻEK

(1888 Kraków - 1958 Warszawa)

Górska wieś, 1927

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Zefir (Zefiryn) ĆWIKLIŃSKI ,Wypas owiec, 1924 , olej, tektura, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

3400.00 PLN
(883,12USD, 790,70EUR)

Feliks FRYDMAN ,Zima w Kazimierzu, 1939, olej, tektura, 31 x 23,5 cm

Feliks FRYDMAN

(1897 Warszawa - 1942 obóz koncentracyjny Treblinka)

Zima w Kazimierzu, 1939

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1038,96USD, 930,23EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1038,96USD, 930,23EUR)

Wiktor KORECKI ,Chata w śniegu , olej, tektura, 33,5 X 50 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Chata w śniegu

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(1818,18USD, 1627,91EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(1818,18USD, 1627,91EUR)

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Rozmowy przy saniach

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Adam SETKOWICZ ,Przerwa w polowaniu, 1903 , olej, płótno, 31 x 39 cm

Adam SETKOWICZ

(1876 Kraków - 1945 Kraków)

Przerwa w polowaniu, 1903

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria ANTO ,Pejzaż górski , olej, tektura, 33 x 32,5 cm

Maria ANTO

(1936 Warszawa - 2007 Warszawa)

Pejzaż górski

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Max HANEMAN ,Pejzaż zimowy z chatami , olej, tektura, 28 x 38 cm

Max HANEMAN

(Łódź 1882 - Łódź (?) 1941/1944)

Pejzaż zimowy z chatami

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazon metalowy oklejany na zewnątrz płytkami z kości słoniowej, II poł. XIX w. , wys.42 cm; średnica podstawy: 12 cm; średnica brześca:25 cm

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1168,83USD, 1046,51EUR)

Cena uzyskana:

4900.00 PLN
(1272,73USD, 1139,53EUR)

Para pistoletów w puzdrze, Londyn Ryan & Son, 1829-1837 , długość całkowita: 37,5 cm; wymiary puzdra: 46,5 x 23,5 cm

Cena wywoławcza:

23000.00 PLN
(5974,03USD, 5348,84EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt AJDUKIEWICZ ,Portret Herr von Ritter , olej, tektura, 50 x 30,5 cm

Zygmunt AJDUKIEWICZ

(1861 Witkowice - 1917 Wiedeń)

Portret Herr von Ritter

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(6493,51USD, 5813,95EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonasz STERN ,Pejzaż górski z cerkwią , olej, papier, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Pejzaż górski z cerkwią

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonasz STERN ,Pejzaż z chatami , olej, tektura, 42 x 54 cm

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Pejzaż z chatami

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ZAWADZKI,Dziewczyna w czerwonej chuście, 1917 , akwarela, karton, 45,5 x 43 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks TOPOLSKI ,Portret Zofii Kossak-Szczuckiej,1936 , olej, płótno dublowane, 34 x 31 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

2400.00 PLN
(623,38USD, 558,14EUR)

Wojciech WEISS ,Modelka z manekinem, kredka, papier, 45,5 x 28,5 cm w świetle passe-partout

Wojciech WEISS

(1875 Leorda w Rumunii - 1950 Kraków)

Modelka z manekinem

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1168,83USD, 1046,51EUR)

Cena uzyskana:

5400.00 PLN
(1402,60USD, 1255,81EUR)

Zdzisław LACHUR

(1920 Zagórze - 2007 Warszawa)

Twarze

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(389,61USD, 348,84EUR)

Cena wywoławcza:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Irena HASSENBERG (RENO) ,Widok na bramę floriańską w Krakowie , olej, płyta, 41 x 33 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1038,96USD, 930,23EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI ,Widok na Wawel , olej, tektura, 35 x 44 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(649,35USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

2700.00 PLN
(701,30USD, 627,91EUR)

Ikona św. Michał Archanioł , tempera, deska, złocenia, 36 x 31 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Ikona, Matka Boska Jerozolimska z Chrystusem , tempera, deska, 31 x 26 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Róże w białym wazonie, 1920 , olej, płótno, 64,5 x 30 cm

Cena wywoławcza:

150000.00 PLN
(38961,04USD, 34883,72EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz TERLIKOWSKI,Pejzaż , olej, tektura, 23 x 29 cm

Włodzimierz TERLIKOWSKI

(1873 Warszawa - 1951 Paryż)

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KAMOCKI,Chata nad strumykiem , olej, tektura, 33 x 38 cm

Stanisław KAMOCKI

(1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

Chata nad strumykiem

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KRAMSZTYK (KRAMSTYK),Pejzaż z południowej Francji, ok. 1925 , olej, płótno, 45,3 x 65,2 cm

Cena wywoławcza:

85000.00 PLN
(22077,92USD, 19767,44EUR)

Cena uzyskana:

85000.00 PLN
(22077,92USD, 19767,44EUR)

Rajmund KANELBA (KANELBAUM) ,Martwa natura , akwarela, papier, 29 x 41 cm w świetle passe-partout;

Rajmund KANELBA (KANELBAUM)

(1897 Warszawa - 1960 Londyn)

Martwa natura

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(1818,18USD, 1627,91EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek MIERZEJEWSKI ,Portret dziewczyny, 1914 , rysunek, ołówek, papier, 44,5 x 62 cm

Jacek MIERZEJEWSKI

(1883 Sosnowiec - 1925 Otwock)

Portret dziewczyny, 1914

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

10500.00 PLN
(2727,27USD, 2441,86EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ŻURAWSKI ,Akt kobiecy , olej, płótno, 55,5 x 38 cm

Stanisław ŻURAWSKI

(1889 Kowno - 1976 Kraków)

Akt kobiecy

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Akt kobiecy, 1935 , olej, tektura, 60 x 49 cm

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Akt kobiecy, 1935

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław LENTZ ,Portret mężczyzny , olej, tektura, 49,5 x 34 cm

Stanisław LENTZ

(1861 Warszawa - 1920 Warszawa)

Portret mężczyzny

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Martwa natura z białymi różami w błękitnej wazie, ok. 1918 , olej, tektura, 31,5 x 45,5 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

55000.00 PLN
(14285,71USD, 12790,70EUR)

Cena uzyskana:

60000.00 PLN
(15584,42USD, 13953,49EUR)

Malarz nieznany ,Madonna z Chrystusem i Janem Chrzcicielem , olej, płótno, 92 x 100

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef MEHOFFER ,Wjazd Chrystusa do Jerozolimy , akwarela, papier, 19 x 29 cm

Józef MEHOFFER

(1869 Ropczyce - 1946 Kraków)

Wjazd Chrystusa do Jerozolimy

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2337,66USD, 2093,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Lech KUNKA ,Kompozycja , olej, płyta, 56 x 48 cm

Lech KUNKA

(1920 Pabianice - 1978 w Łódź)

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander KOBZDEJ,Drvid, 1962 , olej, tektura, 28 x 38 cm;

Aleksander KOBZDEJ

(1920 Olesko nna Ukrainie - 1972 Warszawa)

Drvid, 1962

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(6493,51USD, 5813,95EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Natan SZPIGEL ,Uliczka , akwarela, papier, 22 x 15 cm w świetle passe-partout

Natan SZPIGEL

(1890 Łódź - 1941)

Uliczka

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(909,09USD, 813,95EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ELESZKIEWICZ ,Martwa natura , olej, tektura, 24,5 x 19 cm

Stanisław ELESZKIEWICZ

(1900 Czutowo k. Połtawy - 1963 Paryż)

Martwa natura

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dariusz MLĄCKI ,Koperty Tybetańskie, 2010 , olej, płótno, 43 x 75,5 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1298,70USD, 1162,79EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(1558,44USD, 1395,35EUR)

Dariusz MLĄCKI ,Koperta, 2008 , olej, płótno, akryl, 40 x 80 cm;

Dariusz MLĄCKI

(1965 Mińsk Mazowiecki)

Koperta, 2008

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1298,70USD, 1162,79EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(1688,31USD, 1511,63EUR)

Dariusz MLĄCKI ,Miska, 2009 , olej na korku, 60 x 90 cm

Dariusz MLĄCKI

(1965 Mińsk Mazowiecki)

Miska, 2009

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3116,88USD, 2790,70EUR)

Cena uzyskana:

13000.00 PLN
(3376,62USD, 3023,26EUR)

Wacław DYZMAŃSKI,Teatr na Wyspie w Łazienkach , olej, płyta, 31 x 23,5 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

2400.00 PLN
(623,38USD, 558,14EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Pejzaż z chmurami , olej, płótno, 44 x 33,5 cm

Otto Edward BORZEMSKI

(działał w latach 1926 - 1938)

Pejzaż z chmurami

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1298,70USD, 1162,79EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich, Czechy/Śląsk (?), połowa XIX w. , szkło białe, szlifowane, wys. 15,2 cm, szer. czaszy 8,7 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(2857,14USD, 2558,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Huty Śląskie ,Kielich z inskrypcją Polska (Śląsk)?, 1780-1820 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 22,3 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

10500.00 PLN
(2727,27USD, 2441,86EUR)

Cena uzyskana:

11500.00 PLN
(2987,01USD, 2674,42EUR)

Para solniczek, Polska , szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 9 cm

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(571,43USD, 511,63EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szklanka, Polska ok.1800 , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 10,5 cm

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czasza kielicha, wyrób saski, XVIII w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 14,5 cm

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

4100.00 PLN
(1064,94USD, 953,49EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Polska, XVIII-XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 11,3 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

2900.00 PLN
(753,25USD, 674,42EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich z pokrywą, Polska koniec XVIII w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 22 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

12500.00 PLN
(3246,75USD, 2906,98EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Polska koniec XVIII w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo w ornament roślinny, wys. 15,3 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

5200.00 PLN
(1350,65USD, 1209,30EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kieliszek, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy),
przełom XVIII/XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane, wys. 14,5 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(779,22USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pojemnik szklany, przełom XIX-XX w. , szkło białe, szlifowane, wys. 31 cm, średnica podstawy:16 cm

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(311,69USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(311,69USD, 279,07EUR)

Dzbanek szklany, Francja pocz. XX w. , szkło kryształowe białe, srebro, wys. 26 cm

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(519,48USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanek szklany, Francja II połowa XIX w. , szkło kryształowe białe, srebro próby 950 ze znakiem Minerwy, wys. 28 cm

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1038,96USD, 930,23EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alicja HALICKA ,Martwa natura, ok. 1914 - 1915 , olej, płótno, 38 x 50,5 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(9090,91USD, 8139,53EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(9090,91USD, 8139,53EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Kwiaty w wazonie , olej, tektura, 35 x 50 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(2077,92USD, 1860,47EUR)