XXIII Aukcja

Magdalena ABAKANOWICZ ,Archiwum 1960-1975 , abakan, 135 x 88 cm

Magdalena ABAKANOWICZ

(1930 Falenty - 2017 Warszawa)

Archiwum 1960-1975

Cena wywoławcza:

100000.00 PLN
(30303,03USD, 22222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gleb FRANKO,Akt , olej, płótno, 120 x 130 cm

Gleb FRANKO

(ur. 1985)

Akt

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander FRANKO ,Dworek , akwarela, 45 x 60 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(242,42USD, 177,78EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(242,42USD, 177,78EUR)

Aleksander FRANKO ,Róże , akwarela, 45 x 60 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(242,42USD, 177,78EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(242,42USD, 177,78EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie/Ganges 1994, sucha pastel, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(454,55USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie/Kętrzyn 2009 , sucha pastel, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(454,55USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie 1, Michałów 2005 , rysunek, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie 2, Michałów 2005 , rysunek, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Koń 1, Michałów 2005 , rysunek tuszem, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Koń 2, Bogusławie 2006 , rysunek tuszem, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Koń 3, Michałów 2005 , rysunek tuszem, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Koń 4, Bogusławie 2007 , rysunek tuszem, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Koń 5, Bogusławie 2007 , rysunek tuszem, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Koń 6, Bogusławie 2005, rysunek, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Justyna JASZCZEWSKA,Koń 7, Bogusławie 2007, rysunek, 15 x 21 cm

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(45,45USD, 33,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Nowy rozkład jazdy , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(121,21USD, 88,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Bez tytułu , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(121,21USD, 88,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwona STYPUŁKOWSKA,Ziemia 2000, olej, płótno, 150 x 120 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz dekoracyjny z kompozycją według Rembrandta, fajans malowany podszkliwnie kobaltem, średnica 42 cm, wysokość 7 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Portret Steffena Augustyna*, 1942, olej, płyta, 46 x 38 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Portret Steffena Augustyna*, 1942

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1060,61USD, 777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Portret Steffena Augustyna*, 1941, olej, płyta, 29,5 x 26 cm

Wlastimil HOFMAN

Portret Steffena Augustyna*, 1941

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1060,61USD, 777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Herb Konsulatu Brytyjskiego w Gdyni, przed 1939, emalia na blasze stalowej, 122 x 90 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kościół Św. Katarzyny w Gdańsku, olej, deska, 40 x 30 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kościół Św. Katarzyny w Gdańsku

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(454,55USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław FRYDRYCH,Widok katedry w Bydgoszczy, akwarela, tektura, 40,5 x 31 cm

Władysław FRYDRYCH

(1900 Trzciana-Ujazd - 1972 Bydgoszcz)

Widok katedry w Bydgoszczy

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(454,55USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Pejzaż morski z łódką i chmurami „Cisza na morzu” , olej, płótno, 50 x 66 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(909,09USD, 666,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor ZIOMEK,Widok na staw, olej, płótno, 64 x 46,5 cm

Teodor ZIOMEK

(1874 Skierniewice - 1937 Warszawa)

Widok na staw

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Ludwik LESZKO ,Na moście, 1929 , olej, sklejka, 73 x 100 cm

Ludwik LESZKO

(1890 Kraków - 1957 Kraków)

Na moście, 1929

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2121,21USD, 1555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław PACIOREK ,Wawel, 1928 , olej, tektura, 50 x 33 cm

Stanisław PACIOREK

(1889 Ładycze na Wołyniu - 1952 Kraków)

Wawel, 1928

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Edward KOKOSZKO,Pejzaż nadwiślański , olej, płótno, 39 x 56 cm

Edward KOKOSZKO

(1900 Izdebno k. Grodziska Mazowieckiego - 1962 Warszawa)

Pejzaż nadwiślański

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1060,61USD, 777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tymon NIESIOŁOWSKI ,Pejzaż, akwarela, papier, 33 x 44 cm

Tymon NIESIOŁOWSKI

(1882 Lwów - 1965 Toruń)

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1363,64USD, 1000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt ROZWADOWSKI,San pod Krasiczynem , olej, płótno, 40,5 x 50 cm

Zygmunt ROZWADOWSKI

(1870 Lwów - 1950 Zakopane)

San pod Krasiczynem

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2424,24USD, 1777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria WODZICKA,Widok na cerkiew , olej, płótno, 58 x 77 cm

Maria WODZICKA

(1878 Lwów - 1966 Lwów)

Widok na cerkiew

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1818,18USD, 1333,33EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(1818,18USD, 1333,33EUR)

Jan TALAGA,Kwietny ogród, olej, tektura, 21,5 x 17,5 cm

Jan TALAGA

(1876 Zembrzyce - 1955 Zembrzyce)

Kwietny ogród

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA ,Kwiaty , olej, tektura, 37,5 x 29,5 cm

Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA

(1901 Lwów - 1979 Wrocław)

Kwiaty

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(454,55USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michalina KRZYŻANOWSKA ,Widok na kościół z kwitnącym sadem, olej, tektura, 33 x 37 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michalina KRZYŻANOWSKA ,Ruiny kościoła pod wezwaniem Św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, około 1945 , olej, płyta, 30,5 x 42,5 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(909,09USD, 666,67EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny na Nowym Mieście w Warszawie, akwarela, papier, 27 x 18,5 cm świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Witold Tadeusz MARS ,Widok na Rynek Starego Miasta w Warszawie od ulicy Nowomiejskiej, 1935 , olej, płótno, 28 x 45 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1060,61USD, 777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon LEWKOWICZ ,Portret chłopca, olej, płótno, 25 x 18,5 cm

Leon LEWKOWICZ

(1888 Rawa Mazowiecka - 1950 Czimkent w Kazachstanie)

Portret chłopca

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Janina HERGET ,Portret Hani z kwiatami, olej, płótno, 55 x 46 cm

Janina HERGET

(1905 Busko - 1992 Warszawa)

Portret Hani z kwiatami

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KOSTRZEWSKI ,Helena po latach, 1909 , akwarela, papier, 31,5 x 21,5 cm

Franciszek KOSTRZEWSKI

(1826 Warszawa - 1911 Warszawa)

Helena po latach, 1909

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(848,48USD, 622,22EUR)

Tymoteusz Mieczysław SAWICKI,Wnętrze Fukiera , olej, tektura, 50 x 34,5 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander LASZENKO ,Portret dziewczyny w stroju orientalnym, drzeworyt kolorowany, papier, 50 x 40,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(454,55USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(484,85USD, 355,56EUR)

Ferenc EISENHUT,Ludzie bliskiego wschodu, olej, płótno, 47,5 x 32 cm

Ferenc EISENHUT

(1857 Nemet-Palanka na Węgrzech - 1903 Monachium)

Ludzie bliskiego wschodu

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Adolf (Abraham) BEHRMANN,Orientalne podwórko , olej, tektura, 43 x 29 cm

Adolf (Abraham) BEHRMANN

(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku)

Orientalne podwórko

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Jerzy KOSSAK ,Stepy kalifornijskie , olej, tektura, 34 x 49 cm

Jerzy KOSSAK

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

Stepy kalifornijskie

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(2121,21USD, 1555,56EUR)

Stanisław ŻÓŁTOWSKI,Pejzaż wiejski, olej, płótno, 48 x 61 cm

Stanisław ŻÓŁTOWSKI

(1914 Wieruszów - 2004 Warszawa)

Pejzaż wiejski

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Robert Herman STERL ,Widok na fabrykę, olej, płótno, 33,5 x 47 cm

Robert Herman STERL

(1867 Grossdobritz - 1932 Naundorf)

Widok na fabrykę

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(909,09USD, 666,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek ŻUŁAWSKI,Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 58 x 34 cm

Jacek ŻUŁAWSKI

(1907 Kraków - 1976 Warszawa)

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Błażej IWANOWSKI ,Martwa natura z różami i figurką porcelanową , olej, tektura, 50 x 34 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(545,45USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz OLPIŃSKI,Widok na Giewont, 1927 , olej, deska, 22 x 30 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wanda Anna GENTIL-TIPPENHAUER ,Widok na Giewont , akwarela, papier, 32,5 x 48,5 cm

Wanda Anna GENTIL-TIPPENHAUER

(1899 Port-au Prince / Haiti/ - 1965 Zakopane)

Widok na Giewont

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław Aleksander MALECKI ,Ogrodzenie z bramą, akwarela, ołówek, gwasz, papier ciemnożółty, 11,3 x 17,3 cm

Władysław Aleksander MALECKI

(1836 Masłów - 1900 Szydłowiec)

Ogrodzenie z bramą

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Władysław Aleksander MALECKI ,Pejzaż z chatą i brzozami, po 1893, olej, płótno, 13,7 x 22,5 cm

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Malarz nieznany ,Święty Hieronim, Antwerpia?, około 1509? , olej, deska klejona, 62 x 73 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

80000.00 PLN
(24242,42USD, 17777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz włoski,Św. Augustyn - Doktor Kościoła, po 1860 r. , olej, płótno, 94,5 x 70 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

17000.00 PLN
(5151,52USD, 3777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para świeczników barokowych, Augsburg, 1730–1740, srebro, wysokość 16 cm, szerokość podstawy 11 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(3333,33USD, 2444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Naczynie z brązu, Francja, 1752, brąz, wysokość 18 cm, średnica 22 cm.

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Waza z pokrywą - teryna, Paryż, 1809-1819, srebro próby 950, wysokość 33 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(6060,61USD, 4444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zegar wiszący typu cartel, Paryż, koniec XVIII wieku, w stylu Ludwika XVI , brąz złocony, wysokość 55 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(4242,42USD, 3111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw do herbaty, Niemcy, około 1914 , srebro próby 800, kość słoniowa, wysokość: imbryk 35,5 cm; cukiernica 10,5 cm, dzbanek na wodę 15 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2424,24USD, 1777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE ,Róże , olej, sklejka, 52 x 41 cm

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE

(1902 Warszawa - 1945 obóz Flossenburg)

Róże

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(9090,91USD, 6666,67EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(10606,06USD, 7777,78EUR)

Erno ERB ,Przekupki na targu , olej, sklejka, 27 x 38,5 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Przekupki na targu

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1818,18USD, 1333,33EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(1969,70USD, 1444,44EUR)

Eugeniusz ARCT ,Odwilż w Kazimierzu, 1941, olej, płótno, 71,5 x 80,5 cm

Eugeniusz ARCT

(1899 Odessa - 1985 Warszawa)

Odwilż w Kazimierzu, 1941

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria ROSENZWEIŻANKA ,Dwie przyjaciółki, 1936 , olej, sklejka, 120 x 80 cm

Maria ROSENZWEIŻANKA

(1906 Ostrowiec Świętokrzyski - ?)

Dwie przyjaciółki, 1936

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Jerzy KRAWCZYK,Anioł Pański, 1940, olej, sklejka, 41,5 x 30,5 cm

Jerzy KRAWCZYK

(1921 Łódź - 1969 Łódź)

Anioł Pański, 1940

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Portret kobiety, około 1910 - 1920 , akwarela, papier, 43 x 32 cm w świetle passe-partout

Pius WELOŃSKI

(1849 Kumelany koło Suwałk - 1931 Warszawa)

Portret kobiety, około 1910 - 1920

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(909,09USD, 666,67EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(909,09USD, 666,67EUR)

Malarz austro - węgierski,Portret mężczyzny , gwasz, pastel, papier, 83 x 47 cm

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PESKE,Brzeg morza z drzewami , olej, karton, płyta, 46 x 55 cm

Jan PESKE

(1870 Gołta - 1949 Le Mans)

Brzeg morza z drzewami

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2727,27USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan PESKE,Martwa natura (Compotier) , olej, karton, płyta, 46 x 55 cm

Jan PESKE

(1870 Gołta - 1949 Le Mans)

Martwa natura (Compotier)

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2727,27USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,Roma-Via Appia , olej, tektura, 45 x 32,5 cm

Iwan TRUSZ

(1869 Wysocko - 1941 Lwów)

Roma-Via Appia

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(3636,36USD, 2666,67EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pejzaż leśny z wodą , olej, płótno, 34 x 51 cm

Konstanty MACKIEWICZ

(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)

Pejzaż leśny z wodą

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pejzaż z kościołem , olej, płyta, 46 x 50,5 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Pejzaż z kościołem

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Katedra , olej, płyta, 125 x 98 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Katedra

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(7575,76USD, 5555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Kobieta z dzieckiem , olej, płótno naklejone na płytę, 119 x 97 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Kobieta z dzieckiem

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(7575,76USD, 5555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Spalone miasto V , olej, płyta, 97 x 146 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Spalone miasto V

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Rdza , olej, płótno, płyta, 126 x 179 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Rdza

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(7575,76USD, 5555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Leśna droga , olej, płótno, 70 x 100 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Leśna droga

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Las , olej, płótno, 66 x 93 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Las

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1818,18USD, 1333,33EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt SCHRETER (Szreter),Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 62 x 47,5 cm

Numer katalogowy:81

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3030,30USD, 2222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt SCHRETER (Szreter),Pejzaż , olej, płyta, 50,5 x 62 cm

Zygmunt SCHRETER (Szreter)

(1886 Łódź - 1977 Paryż)

Numer katalogowy:82

Cena wywoławcza:

13000.00 PLN
(3939,39USD, 2888,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef PANKIEWICZ ,Białe peonie, 1923, olej, płótno, 42,5 x 35,5 cm

Józef PANKIEWICZ

(1866 Lublin - 1940 Marsylia)

Białe peonie, 1923

Numer katalogowy:83

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(15151,52USD, 11111,11EUR)

Cena uzyskana:

60000.00 PLN
(18181,82USD, 13333,33EUR)

Mojżesz KISLING,Portret młodej kobiety, około 1920 , litografia, karton, 64 x 46,5 cm w świetle passe-partout

Mojżesz KISLING

(1891 Kraków - 1953 Sanary-sur-Mer we Francji)

Portret młodej kobiety, około 1920

Numer katalogowy:84

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3030,30USD, 2222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław EJSMOND,Kompozycja , akwarela, gwasz, papier, 17 x 10,5 cm

Stanisław EJSMOND

(1894 Dąbrówka k/Grodziska Maz. - 1939 Lublin)

Numer katalogowy:85

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(545,45USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Kompozycja, 1970, gwasz, papier, 68 x 48,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz KULISIEWICZ ,Motyw wschodni, piórko, tusz, papier, 31 x 38,5 cm

Tadeusz KULISIEWICZ

(1899 Warszawa - 1988 Warszawa)

Motyw wschodni

Numer katalogowy:87

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Marc STERLING,Kompozycja w dłoni (Composition à la main) , gwasz, papier, 50 x 64 cm

Numer katalogowy:88

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2727,27USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA,Kompozycja, gwasz, papier, 48 x 59,5 cm

Maria Ewa ŁUNKIEWICZ-ROGOYSKA

(1894 Kudryńce na Podolu - 1967 Warszawa)

Numer katalogowy:89

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Cena uzyskana:

4200.00 PLN
(1272,73USD, 933,33EUR)

Maria JAREMA ,Łodzie, 1935 , monotypia, 49, 5 x 39 cm – wymiar papieru; 44,5 x 32 cm w świetle passe-partout

Maria JAREMA

(1908 Stary Sambor - 1958 Kraków)

Łodzie, 1935

Numer katalogowy:90

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(3333,33USD, 2444,44EUR)

Cena uzyskana:

11000.00 PLN
(3333,33USD, 2444,44EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Woj jazdy ciężkozbrojnej (X – XI w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Rycerz polski (XV – XVI w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Lisowczyk (I poł. XVII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Towarzysz pancerny (XVII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:94

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Husarz (XVII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Antoni TRZESZCZKOWSKI

(1902 Warszawa - 1977 Warszawa)

Husarz (XVII w.)

Numer katalogowy:95

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Oficer Regimentu Gwardii Konnej Koronnej (dragoni Mirowskiego) (koniec XVIII w.) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:96

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Huzar z pułku huzarów mjr Ksawerego Krasickiego (Insurekcja Kościuszkowska) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:97

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan Legionów Polskich we Włoszech (około 1800) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:98

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Szwoleżer 1 Pułku Szwoleżerów - Lansjerów Gwardii Cesarskiej (1807-1815) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:99

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Huzar Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:100

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Kirasjer 14 Pułku Kirasjerów Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:101

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:102

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Strzelec konny Księstwa Warszawskiego , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:103

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Krakus Konny (Powstanie Listopadowe) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:104

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich (około 1920) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:105

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Ułan 23 Pułk Ułanów Grodzieńskich (okres międzywojenny) , olej, płótno naklejone na tekturę, 11,5 x 10 cm

Numer katalogowy:106

Cena wywoławcza:

14500.00 PLN
(4393,94USD, 3222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Potyczka na koniach , olej, płyta, 14,5 x 11 cm

Antoni TRZESZCZKOWSKI

Potyczka na koniach

Numer katalogowy:107

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Władysław Karol SZERNER,Jazda konno, olej, płótno, 36 x 28,5 cm

Władysław Karol SZERNER

(1870 Szebenice - 1936 Szebenice)

Jazda konno

Numer katalogowy:108

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2424,24USD, 1777,78EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(2424,24USD, 1777,78EUR)

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ) ,Sanna, około 1930-1936, olej, płótno, 48 x 80 cm

Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ)

(około 1875 /?/ - 1946/1947 Warszawa, Łódź /?/)

Sanna, około 1930-1936

Numer katalogowy:109

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(4848,48USD, 3555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,W zimowy wieczór, olej, płótno, 66 x 90 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

W zimowy wieczór

Numer katalogowy:110

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1363,64USD, 1000,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(1818,18USD, 1333,33EUR)

Włodzimierz TERLIKOWSKI,Pejzaż z Villefranche-sur-Mer, 1933, olej, płótno, 48 x 34 cm

Numer katalogowy:111

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(4848,48USD, 3555,56EUR)

Cena uzyskana:

16000.00 PLN
(4848,48USD, 3555,56EUR)

Fieodosij Michajłowicz WACHRUSZOW,Portret damy, 1902 , olej, płótno, 116 x 69 cm

Numer katalogowy:112

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(7575,76USD, 5555,56EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(7575,76USD, 5555,56EUR)

Wacław SZYMANOWSKI,Mężczyzna przy stole, 1881 , olej, płótno, 68 x 55 cm

Numer katalogowy:113

Cena wywoławcza:

26000.00 PLN
(7878,79USD, 5777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Scena rodzajowa, koniec XVIII w., olej, płótno, 41 x 52 cm

Numer katalogowy:114

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Wnętrze salonu, 1923 , olej, tektura, 19,5 x 25,5 cm

Numer katalogowy:115

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander AUGUSTYNOWICZ ,Odpoczynek, 1890, olej, płótno, 69.5 x 92,5 cm

Aleksander AUGUSTYNOWICZ

(1865 Iskrzynia koło Krosna - 1944 Warszawa)

Odpoczynek, 1890

Numer katalogowy:116

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(10606,06USD, 7777,78EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Igor MITORAJ,Twarz, metal srebrzony na czarny postumencie, wysokość 10 cm

Igor MITORAJ

(urodzony w 1944 roku w Oederan w Niemczech)

Twarz

Numer katalogowy:117

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Julian STIK ,Ostatnie akordy Chopina , olej, płótno, 69,5 x 97 cm

Julian STIK

(około 1905 Berdyczów (?) - 1949 Lwów)

Ostatnie akordy Chopina

Numer katalogowy:118

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4545,45USD, 3333,33EUR)

Cena uzyskana:

16000.00 PLN
(4848,48USD, 3555,56EUR)

Jerzy FEDKOWICZ ,Akt kobiecy , olej, płótno, 71 x 59 cm

Jerzy FEDKOWICZ

(1891 Stefanówka na Podolu - 1959 Kraków)

Akt kobiecy

Numer katalogowy:119

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(4242,42USD, 3111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks Michał WYGRZYWALSKI ,Półakt kobiety , pastel, tektura, 70 x 50 cm

Feliks Michał WYGRZYWALSKI

(1875 Przemyśl - 1944 w drodze do Rzeszowa)

Półakt kobiety

Numer katalogowy:120

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2424,24USD, 1777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr STACHIEWICZ ,Portret kobiety z wachlarzem wg obrazu Franciszka Żmurki , olej, płótno, 72 x 52 cm

Numer katalogowy:121

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3030,30USD, 2222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Siemion Afanasjewicz CZUJKOW (AФAНАСЙЕВИЧ ЧУЙКОВ),Portret młodej kobiety, 1948 , olej, płótno, 81 x 60 cm

Numer katalogowy:122

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3030,30USD, 2222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Dziewczynka w kapelusiku, olej, płótno, 29 x 23,5 cm

Tadeusz MAKOWSKI

(1882 Oświęcim - 1932 Paryż)

Dziewczynka w kapelusiku

Numer katalogowy:123

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(9090,91USD, 6666,67EUR)

Cena uzyskana:

45000.00 PLN
(13636,36USD, 10000,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Kwiaty w wazonie, olej, deska, 20 x 26,5 cm

Tadeusz MAKOWSKI

(1882 Oświęcim - 1932 Paryż)

Numer katalogowy:124

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(9090,91USD, 6666,67EUR)

Cena uzyskana:

40000.00 PLN
(12121,21USD, 8888,89EUR)

Cukiernica skrzynkowa, Kraków, około 1930, srebro próby 3, wysokość 11 cm, szerokość 12 cm, głębokość 11 cm

Numer katalogowy:125

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(757,58USD, 555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cukiernica skrzynkowa, Kraków, II ćwierć XIX wieku, srebro próby 12, wysokość 10,5 cm, szerokość 16 cm, głębokość 10 cm

Numer katalogowy:126

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3030,30USD, 2222,22EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cukiernica, Anglia, Birmingham, 1904, srebro próby 925, wysokość 11 cm, wymiary podstawy 10,5 cm x 8,5 cm

Numer katalogowy:127

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(606,06USD, 444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Nożyczki do objaśniania świec, Kalisz, II ćwierć XIX wieku, srebro próby 11, długość nożyczek 17 cm; długość tacki 22 cm, szerokość 9 cm

Numer katalogowy:128

Cena wywoławcza:

11000.00 PLN
(3333,33USD, 2444,44EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dzbanek porcelanowy z przykrywką, Miśnia, około 1763 , porcelana malowana naszkliwnie, złocona, średnica 8,5 cm, podstawy 5,3 cm, wysokość 14,5 cm

Numer katalogowy:129

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1515,15USD, 1111,11EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kafetiera, Norymberga, koniec XVIII wieku, srebro, drewno hebanowe, wysokość 17 cm, średnica stopy 6,5 cm

Numer katalogowy:130

Cena wywoławcza:

8500.00 PLN
(2575,76USD, 1888,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek MALCZEWSKI ,Portret Feliksa Jasieńskiego, 1903 , litografia, 57 x 42,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:131

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2121,21USD, 1555,56EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(2121,21USD, 1555,56EUR)

Leon PICCARD (Picart, Pikard),Mojżesz broniący córek Jetry w kraju Madian , ołówek, papier, 41 x 58 cm

Numer katalogowy:132

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2121,21USD, 1555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław RZĄB ,Postać, drewno, wysokość 42 cm

Władysław RZĄB

(1910 Zgierz - 1992 Łódź)

Postać

Numer katalogowy:133

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1060,61USD, 777,78EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław RZĄB ,Chrystus, olej, płyta, 58 x 41,5 cm

Władysław RZĄB

(1910 Zgierz - 1992 Łódź)

Chrystus

Numer katalogowy:134

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1363,64USD, 1000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon ORMEZOWSKI ,Martwa natura z dzbankiem, olej, płótno, 50 x 61 cm

Leon ORMEZOWSKI

(1896 Bolechów /obecnie Ukraina/ - 1949 Łódź)

Martwa natura z dzbankiem

Numer katalogowy:135

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy TCHÓRZEWSKI,Irys, 1978, pastel, tektura, 78,5 x 53,5 cm

Jerzy TCHÓRZEWSKI

(1928 Siedlce - 1999 Warszawa)

Irys, 1978

Numer katalogowy:136

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2727,27USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SERWIN-ORACKI ,Martwa natura z owocami, 1937, olej, płótno, 46,5 x 61 cm

Numer katalogowy:137

Cena wywoławcza:

2100.00 PLN
(636,36USD, 466,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz STUDNICKI ,Biesiada, 1970, olej, płótno, 79 x 100 cm

Juliusz STUDNICKI

(1906 Kniażyce - 1978 Warszawa)

Biesiada, 1970

Numer katalogowy:138

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2121,21USD, 1555,56EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CZAPSKI,Postać, tusz, akwarela, papier, 39,5 x 21 cm

Józef CZAPSKI

(1896 Praga - - 1993 Maisons-Laffitte)

Postać

Numer katalogowy:139

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(545,45USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CZAPSKI,Postać męska, tusz, flamaster, papier, 39,5 x 21 cm

Józef CZAPSKI

Postać męska

Numer katalogowy:140

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(545,45USD, 400,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Hanna RUDZKA-CYBISOWA ,Martwa natura , olej, tektura, 32 x 48 cm

Hanna RUDZKA-CYBISOWA

(1897 Mława - 1988 Kraków)

Martwa natura

Numer katalogowy:141

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1212,12USD, 888,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon DOŁŻYCKI ,Martwa natura, olej, płyta, 43 x 46 cm

Leon DOŁŻYCKI

(1888 Lwów - 1965 Kraków)

Martwa natura

Numer katalogowy:142

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(909,09USD, 666,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSIŃSKI,Twarz, około 1950–1960 , fotografia: odbitka srebrowa, papier, 29 x 18 cm; format obrazu 28 x 17 cm

Jerzy KOSIŃSKI

(1933 Łódź - 1991 Nowy Jork)

Twarz, około 1950–1960

Numer katalogowy:143

Cena wywoławcza:

3900.00 PLN
(1181,82USD, 866,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSIŃSKI,Oczy, około 1950–1960 , fotografia: odbitka srebrowa, papier, 24,7 x 18,2 cm; format obrazu 22,4 x 16,4 cm

Jerzy KOSIŃSKI

(1933 Łódź - 1991 Nowy Jork)

Oczy, około 1950–1960

Numer katalogowy:144

Cena wywoławcza:

3900.00 PLN
(1181,82USD, 866,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSIŃSKI,Ptak, około 1950–1960 , fotografia: odbitka srebrowa, papier, 26,5 x 32,5 cm; format obrazu 22 x 28,5 cm

Jerzy KOSIŃSKI

(1933 Łódź - 1991 Nowy Jork)

Ptak, około 1950–1960

Numer katalogowy:145

Cena wywoławcza:

3900.00 PLN
(1181,82USD, 866,67EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)