XXXIV Aukcja Internetowa

(23.04.2017 godz. 22:00)

Rzeźba marmurowa Mater Purissima , marmur, wys. 23 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(315,79USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba Chrystusa gips angielski , gips, wys. 28 cm.

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(105,26USD, 96,39EUR)

Cena uzyskana:

400.00 PLN
(105,26USD, 96,39EUR)

Rzeźba ceramika Art Deco, Madonna , ceramika, wys. 26 cm.

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(263,16USD, 240,96EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(263,16USD, 240,96EUR)

Rzeźba ceramika Madonna , ceramika, wys. 38 cm.

Cena wywoławcza:

1700.00 PLN
(447,37USD, 409,64EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba w drewnie Chrystusa , drewno, wys. 44 cm

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(684,21USD, 626,51EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba gipsowa Madonna ok. 1920 , gips, wys. 50 cm

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(684,21USD, 626,51EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Popiersie kobiety , gips, wys. 50 cm.

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(684,21USD, 626,51EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba, Czyngis-chana na koniu , drewno, wys. 60 cm.

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(842,11USD, 771,08EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba marmurowa Beatrice pocz. XX w. Francja , marmur, wys. 42 cm.

Cena wywoławcza:

5600.00 PLN
(1473,68USD, 1349,40EUR)

Cena uzyskana:

5700.00 PLN
(1500,00USD, 1373,49EUR)

Michał ICHNOWSKI

(1857 Radom - 1915 Kraków)

Portret kobiety

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 361,45EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Portret męski , olej, płótno, 58 x 51 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(210,53USD, 192,77EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(210,53USD, 192,77EUR)

Stanisław ŻURAWSKI ,Akt kobiecy , olej, płótno, 55,5 x 38 cm

Stanisław ŻURAWSKI

(1889 Kowno - 1976 Kraków)

Akt kobiecy

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(526,32USD, 481,93EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pojemnik porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana malowana naszkliwnie , wysokość 8 cm; długość 13 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Cena uzyskana:

400.00 PLN
(105,26USD, 96,39EUR)

Kubek porcelanowy, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana, wysokość 9 cm; średnica 8 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Kwiaciarka, figurka porcelanowa, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana malowana naszkliwnie, wysokość 9 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Taca metalowa na 4 nogach , metal, 43 x 67 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 361,45EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kropielnica, Anioły pod Krzyżem , brąz, wys. 31 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Cena uzyskana:

300.00 PLN
(78,95USD, 72,29EUR)

Tadeusz KULISIEWICZ

(1899 Warszawa - 1988 Warszawa)

Głowa kobiety z profilu

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(52,63USD, 48,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK,Janosik , drzeworyt kolorowany, 12 x 11,5 cm

Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK

(1885 Warszawa - 1950 Warszawa)

Janosik

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(39,47USD, 36,14EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga GADOMSKA,Tulipany, 1999, lino-druk wklęsły, 29 x 19,5 cm

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(52,63USD, 48,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Wrzosy, 1875 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(263,16USD, 240,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Widok górski, 1881 , akwarela, papier naklejony na tekturę, 12,5 x 9 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(263,16USD, 240,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred SWIEYKOWSKI ,Pejzaż górski , olej, tektura, 21,5 x 29,5 cm

Alfred SWIEYKOWSKI

(1869 Paryż - 1953 Paryż)

Pejzaż górski

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(315,79USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

1300.00 PLN
(342,11USD, 313,25EUR)

Zygmunt KACZÓWKA ,Wiosna na wsi , olej, tektura, 35 x 50 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(526,32USD, 481,93EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GÓRSKI ,Portret młodego górala , pastel, papier, 35,5 x 25 cm

Stanisław GÓRSKI

(1887 Kościan - 1955 Kraków)

Portret młodego górala

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 602,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Abraham WENBAUM ,Piwonie , olej, płótno, 38 x 46 cm

Abraham WENBAUM

(1890 Kamieniec Podolski - 1943 Sobibór)

Piwonie

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1052,63USD, 963,86EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1052,63USD, 963,86EUR)

Anna CZARTORYSKA ,Mimozy w wazonie, olej, tektura, 48 x 60 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(657,89USD, 602,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek WÓJCIK ,Krokusy z Cyrli, 1956 , olej, tektura, 32 x 47 cm

Franciszek WÓJCIK

(1903 Wojciechowo - 1984 Zakopane)

Krokusy z Cyrli, 1956

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 361,45EUR)

Cena uzyskana:

1700.00 PLN
(447,37USD, 409,64EUR)

Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji , olej, płyta, 48,5 x 31cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(394,74USD, 361,45EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)