XXX Aukcja Dzieł Sztuki

(16.12.2016 godz. 23:00)

Wiesław JANASZ ,Z cyklu „Portrety” , naciek gorący, tektura, akryl, 42 x 34 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(144,58USD, 150,00EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(144,58USD, 150,00EUR)

Andrzej STRUMIŁŁO ,Architektura , olej, płótno, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

16000.00 PLN
(3855,42USD, 4000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Romuald ORAMUS,Fitness club V,1998/1999 , akwaforta akwatinta, 22,5 x 16 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(120,48USD, 125,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwona ORNATOWSKA-SEMKOWICZ ,Cisza, 1984 , linoryt, 32 x 49 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(120,48USD, 125,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alojzy BALCERZAK ,Las brzozowy , olej, płótno, 61 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(361,45USD, 375,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław Korwin PIOTROWSKI ,Jesień, olej,płótno naklejone na tekturę, 54 x 67 cm

Mieczysław Korwin PIOTROWSKI

(1869 Kamieniec Podolski - 1930 Lwów)

Jesień

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(1927,71USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KMITA ,Peňiscola, 1980 , olej, płótno, 55 x 38 cm

Franciszek KMITA

(1926 - 2013 Kazimierz Dolny)

Peňiscola, 1980

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Franciszek KMITA ,Dubrownik, 1981 , olej, płótno, 55 x 38 cm

Franciszek KMITA

(1926 - 2013 Kazimierz Dolny)

Dubrownik, 1981

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan FILIPKIEWICZ ,Zima w górach , akwarela, papier, 20 x 29,5 cm

Stefan FILIPKIEWICZ

(1879 Tarnów - 1944 obóz koncentracyjny Mauthausen Gusen)

Zima w górach

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(963,86USD, 1000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan FILIPKIEWICZ ,Pejzaż zimowy , akwarela, papier, 24 x 39 cm

Stefan FILIPKIEWICZ

Pejzaż zimowy

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(963,86USD, 1000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław GRABOWSKI ,Katedra Notre-Dame w Paryżu , olej, płótno, 54 x 65 cm

Stanisław GRABOWSKI

(1901 Libawa (Estonia) - 1957 Chartres)

Katedra Notre-Dame w Paryżu

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1204,82USD, 1250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Izrael LEIZEROWICZ ,Łódź, 1921 , olej, papier , 19,5 x 26,5 cm

Izrael LEIZEROWICZ

(ok.1900 Łódź - 1943- 1944 Auschwitz)

Łódź, 1921

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

G. ŚWIERKOSZ ,W lesie , akwarela, papier, 60 x 26 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eustachy WASILKOWSKI ,Pejzaż, 1947 , olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 58 cm

Eustachy WASILKOWSKI

(1904 Rohatyn - 1977 Poznań)

Pejzaż, 1947

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(963,86USD, 1000,00EUR)

Zygmunt KACZÓWKA ,Wiosna na wsi , olej, tektura, 35 x 50 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz NAŁĘCZ ,Wieś nad Wisłą, 1913 , olej, płótno, 68 x 98,5 cm

Włodzimierz NAŁĘCZ

(1865 Kijów - 1946 Skierniewice)

Wieś nad Wisłą, 1913

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(3614,46USD, 3750,00EUR)

Cena uzyskana:

17000.00 PLN
(4096,39USD, 4250,00EUR)

Molli CHWAT ,Góra Monserrat , olej, płótno, 47 x 67,5 cm

Molli CHWAT

(1888 Białystok - 1979 Francja)

Góra Monserrat

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Oskar MULLEY ,Widok na zagrody w Alpach , olej, tektura, o39,5 x 49,5 cm

Oskar MULLEY

(1891 Klagenfurt - 1949 Garmisch-Partenkirchen)

Widok na zagrody w Alpach

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(2891,57USD, 3000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Widok na góralskie chaty , olej, tektura, 34,5 x 48,5 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(843,37USD, 875,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonasz STERN ,Pejzaż górski , olej, płótno, 45 x 53 cm

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Pejzaż górski

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2168,67USD, 2250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Prządka , olej, tektura, 49,5 x 35 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kobieta czytająca książkę , olej, płótno,

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1204,82USD, 1250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Joanna KOSSUTH ,Kobieta , olej, papier, 57 x 42 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(361,45USD, 375,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia STRYJEŃSKA ,Kobieta w stroju ludowym , akwarela, gwasz, papier, 42 x 34 cm

Zofia STRYJEŃSKA

(1891 Kraków - 1976 Genewa)

Kobieta w stroju ludowym

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(1686,75USD, 1750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz MAKOWSKI,Róże w białym wazonie, 1920 , olej, płótno, 64,5 x 30 cm

Cena wywoławcza:

85000.00 PLN
(20481,93USD, 21250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka Amora z rozdartym sercem , porcelana, malowana naszkliwnie, wys. 20 cm, średnica podstawy 9,7 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czarki porcelanowe z podstawkami dekorowane motywem kwiatowym, Miśnia, lata 1745 – 1750, 4 sztuki , średnica czarki 8 cm; wysokość czarki 4,5 cm; średnica stopy czarki 3,5 cm; średnica spodka 13 cm; wysokość 2,8 cm; średnica stopy 7,0 cm; wyciski: 63; 66(99)?; 64;

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1084,34USD, 1125,00EUR)

Cena uzyskana:

5500.00 PLN
(1325,30USD, 1375,00EUR)

Anna COSTENOBLE ,Kutry na brzegu , olej, płótno, 90 x 68 cm

Anna COSTENOBLE

(1863 Gdańsk - 1930 Berlin)

Kutry na brzegu

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(4819,28USD, 5000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni de BRADÉ ,Rybak , pastel, papier, 50 x 65 cm

Antoni de BRADÉ

(1887 Warszawa - 1973 Świdnica (?))

Rybak

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Kolorowe róże w błękitnej wazie, ok. 1916 - 1918 , olej, tektura, 23 x 29 cm

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(9638,55USD, 10000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Pociąg , olej, tektura, 29 x 35,5 cm

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Pociąg

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(843,37USD, 875,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Martwa natura z wazonem, owocami i fajką , olej, płótno, 40,5 x 50 cm

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(4337,35USD, 4500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Natan KORZEŃ ,Przedmieście , olej, płótno, 93 x 73 cm

Natan KORZEŃ

(1895 Płock - 1941 Wilno)

Przedmieście

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(2891,57USD, 3000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr POTWOROWSKI ,Kompozycja , olej, płótno, 50 x 60 cm

Piotr POTWOROWSKI

(1898 Warszawa - 1962 Warszawa)

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(9638,55USD, 10000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Heinrich HOLLPEIN ,Portret damy, 1850 , olej, płótno, 97,5 cm x 71 cm

Heinrich HOLLPEIN

(1814 Wiedeń - -1888 Wiedeń)

Portret damy, 1850

Cena wywoławcza:

35000.00 PLN
(8433,73USD, 8750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emil De La MONTAGNE ,Bukiet kwiatów w szklanym wazonie, 1954 , olej, płótno, 60 x 50 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(2409,64USD, 2500,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(2891,57USD, 3000,00EUR)

Abraham WENBAUM ,Piwonie , olej, płótno, 38 x 46 cm

Abraham WENBAUM

(1890 Kamieniec Podolski - 1943 Sobibór)

Piwonie

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(963,86USD, 1000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Portret Antoniego Potockiego , olej, deska, 18,5 x 14,5 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1445,78USD, 1500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Walery Jan Kanty ELIASZ RADZIKOWSKI ,Portret członka Towarzystwa „Sokół”, 1904 , olej, tektura, 53 x 42 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(1927,71USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba, figurka Św. Józefa trzymającego Dzieciątko Jezus, Śląsk? XVIII wiek , drewno polichromowane, wysokość 64 cm;

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(6024,10USD, 6250,00EUR)

Cena uzyskana:

25000.00 PLN
(6024,10USD, 6250,00EUR)

Malarz nieznany ,Święty Jan Nepomucen , olej, skóra, 46,5 x 33,5 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1204,82USD, 1250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk UZIEMBŁO ,Ząb - wieś koło Zakopanego, 1916 , akwarela, papier, 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout

Henryk UZIEMBŁO

(1879 Myślachowice pod Chrzanowem - 1949 Kraków)

Ząb - wieś koło Zakopanego, 1916

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław SERWIN-ORACKI ,Portret Stanisława Budz + Lepsiok , olej, tektura, 39 x 31 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz dekorowany motywem kwiatowym, Wiedeń, około 1810
, porcelana malowana naszkliwnie, dekoracja reliefowa, średnica 24,5 cm, wys. 3,3 cm, średnica stopy 13,3 cm

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(144,58USD, 150,00EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(192,77USD, 200,00EUR)

Talerz z dekoracją kwiatową, Baranówka, około 1825
, porcelana malowana naszkliwnie, średnica 24,8 cm, wys. 3,5 cm, średnica stopy 12,5 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(144,58USD, 150,00EUR)

Cena uzyskana:

900.00 PLN
(216,87USD, 225,00EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż zimowy , olej, płótno, 39,5 x 68 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(602,41USD, 625,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(1084,34USD, 1125,00EUR)

Ludwik LESZKO ,Widok na góralską wieś, 1929 , olej, sklejka, 1,5 x 79 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1445,78USD, 1500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Puchar jubileuszowy z nakrywą, tuż przed połową XIX w. Czechy, Śląsk , szkło czeskie (kryształowe), lazura, farby szkliwne, wysokość całkowita: 38,6 cm; szerokość czaszy: 11,4 cm; szerokość podstawy: 12 cm; szerokość nakrywy: 11,5 cm; wysokość nakrywy: 10,7 cm;

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(1325,30USD, 1375,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(1445,78USD, 1500,00EUR)

Wazon secesyjny,Daum, Nancy ok. 1910 , szkło wielowarstwowe, powlekane, matowane, trawione, wysokość 15 cm, średnica stopy 5,5 cm, szerokość górnej części 9 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(1927,71USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Iwan TRUSZ ,Pejzaż o zachodzie słońca , olej, tektura, 45 x 59 cm

Iwan TRUSZ

(1869 Wysocko - 1941 Lwów)

Pejzaż o zachodzie słońca

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(6024,10USD, 6250,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Willy ZÜGEL ,Figurka porcelanowa "Kaczka" , porcelana biała, gruba, malowana ręcznie, podstawa owalna o wym. 10 x 8 cm; wys. 16 cm Numer modelu 352

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(192,77USD, 200,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Peter TERESZCZUK ,Kałamarz , brąz patynowy , wysokość: 14,5 cm; długość 23 cm;

Peter TERESZCZUK

1875 Wybudów - 1963 Wiedeń)

Kałamarz

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1445,78USD, 1500,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(1686,75USD, 1750,00EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Róża w wazonie , olej, tektura, 40 x 14,5 cm;

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Róża w wazonie

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(843,37USD, 875,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(1204,82USD, 1250,00EUR)

Zofia ARTYMOWSKA ,Begonie , olej, płótno, 38,5 x 38,5 cm

Zofia ARTYMOWSKA

(1923 Kraków - 2000 Warszawa)

Begonie

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(963,86USD, 1000,00EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(1084,34USD, 1125,00EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Pejzaż morski z łódką i chmurami „Cisza na morzu” , olej, płótno, 50 x 66 cm

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(843,37USD, 875,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dariusz MLĄCKI ,Koperta , olej, płótno , 100 x 140 cm

Dariusz MLĄCKI

(1965 Mińsk Mazowiecki)

Koperta

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(2891,57USD, 3000,00EUR)

Cena uzyskana:

12500.00 PLN
(3012,05USD, 3125,00EUR)

Ikona, Narodziny Matki Boskiej, Rosja około 1800 , tempera, deska, 30,5 x 25 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(843,37USD, 875,00EUR)

Ikona - Św. Mikołaj, Rosja około 1850 , tempera, deska, złocenia, 31 x 26,5 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(963,86USD, 1000,00EUR)

Patera kryształowa oprawna w srebro,Francja ok. 1910 , srebro próby 925, szkło kryształowe oprawione w srebro, wysokość: 17 cm; średnica stopy: 13,5 cm; średnica czary: 23 cm;

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(433,73USD, 450,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Jan POGORZELSKI ,Cukiernica skrzynkowa, ok. 1845 , srebro próby "12" wewnątrz złocone, wys. 14 cm; szer. 17,5 cm; głęb. 13,5 cm,

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(1927,71USD, 2000,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Zima w górach , olej, płótno, 89 x 59,3 cm

Rafał MALCZEWSKI

(1892 Kraków - 1965 Montreal)

Zima w górach

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

85000.00 PLN
(20481,93USD, 21250,00EUR)

Cena uzyskana:

120000.00 PLN
(28915,66USD, 30000,00EUR)

Napierśnik husarski, III ćwierć XVII wieku , żelazo kute, mosiądz, Wysokość wzdłuż ości: 30,5 cm; od ramion: 35 cm; pod pachami: 15 cm; Szerokość: na ramionach: 25 cm; pod pachami: 31 cm; w talii: 29,5 cm. Grubość płyty zróżnicowana od 2 do 6 mm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

95000.00 PLN
(22891,57USD, 23750,00EUR)

Jan TARASIN ,Narodziny Przedmiotów IX, 1983 , olej, płótno, 80 x 98 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

95000.00 PLN
(22891,57USD, 23750,00EUR)

Cena uzyskana:

110000.00 PLN
(26506,02USD, 27500,00EUR)

Kielich, Czechy, Bohemia, lata 60-te XIX w. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 13 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

3300.00 PLN
(795,18USD, 825,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Puchar, Bohemia, połowa XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, grawerowane, wys. 17 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

6800.00 PLN
(1638,55USD, 1700,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Para karafek, Naliboki-Urzecze, lata 1820-1830 , szkło bezbarwne, szlifowane w gwiazdki, rytowane matowo, wys. 16,3 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(1807,23USD, 1875,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(2168,67USD, 2250,00EUR)

Karafka (korek dobierany, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), II ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, wys. 24, 5 cm

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Flasza Śląsk (Polska), przed 1826 r. , szkło bezbarwne, szlifowane, rytowane matowo, wys. 24,5 cm

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

8800.00 PLN
(2120,48USD, 2200,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(2168,67USD, 2250,00EUR)

Karafka z korkiem, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), IV ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, złocone, wys. 22 cm

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(722,89USD, 750,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karafka (bez korka, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), I ćw. XIX w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, wys. 16,5 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(602,41USD, 625,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazonik, Bohemia, IV ćw. XIX w. , szkło fioletowe, dmuchane, szlifowane, malatury złote (częściowo wytarte), wys. 8 cm

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

1100.00 PLN
(265,06USD, 275,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazoniki, Czechy Północne, Moser, Cesarstwo Austro Węgier, ok. 1905-1910 , szkło bezbarwne, strefowo cieniowane szkłem fioletowym, dmuchane, szlifowane, grawerowane osetowo, wys. 15 cm

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

5500.00 PLN
(1325,30USD, 1375,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Koszyczek, Europa Środkowa (Czechy, Niemcy), IV ćw. XIX w. , szkło kobaltowe, dmuchane, malowane srebrem,

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(602,41USD, 625,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazoniki Millefiori, Włochy, 1910 , szkło bezbarwne, dmuchane, inkrustowane płatkami szklanymi, tysiąc kwiatów,

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wazonik, Leötz, pocz. XX w , szkło ciemno czerwone, nitkowane, iryzowane,

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

4100.00 PLN
(987,95USD, 1025,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz fajansowy z rokokową dekoracją chinoiseries, Anglia, lata 70-te XVIII wieku , fajans delikatny, średnica 25 cm; wysokość 2,5 cm; średnica stopy 15,5 cm;

Numer katalogowy:76

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(361,45USD, 375,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kielich tzw. „flet”, Polska, Naliboki – Urzecze, poł. XVIII w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane matowo, wys. 26,2 cm

Numer katalogowy:77

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(6024,10USD, 6250,00EUR)

Cena uzyskana:

27000.00 PLN
(6506,02USD, 6750,00EUR)

Kielich, Polska, Naliboki – Urzecze, IV ćw. XVIII w. , szkło bezbarwne, dmuchane, szlifowane, rytowane matowo, wys. 19 cm

Numer katalogowy:78

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(6024,10USD, 6250,00EUR)

Cena uzyskana:

29000.00 PLN
(6987,95USD, 7250,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie , akwarela, papier, 40 x 30 cm

Numer katalogowy:79

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(602,41USD, 625,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(843,37USD, 875,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Kościół św. Anny w Warszawie , akwarela, papier, 32,5 x 25,5 cm

Numer katalogowy:80

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(843,37USD, 875,00EUR)