logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXIX Aukcja Internetowa

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(08.03.2016 godz. 22:02)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Antoni UNIECHOWSKI ,W sypialni , piórko, akwarela, papier, 28 x 20 cm w świetle passe-partout

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

W sypialni

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(100,00USD, 69,77EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Wielbiciel , litografia, 30 x 21 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Wielbiciel

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
100.00 PLN 
(33,33USD, 23,26EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz KULISIEWICZ ,Głowa kobiety z profilu , patyk, tusz, papier, 26 x 18 cm w świetle passe-partout

Tadeusz KULISIEWICZ

(1899 Warszawa - 1988 Warszawa)

Głowa kobiety z profilu

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(66,67USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK,Janosik , drzeworyt kolorowany, 12 x 11,5 cm

Edmund Ludwik BARTŁOMIEJCZYK

(1885 Warszawa - 1950 Warszawa)

Janosik

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
150.00 PLN 
(50,00USD, 34,88EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiesław JUSZCZAK ,Pięć cyklów , 34 x 24,5 cm

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(66,67USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław WASYLEWSKI ,Klasztor i kobieta , 23,5 x 16,5 cm

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(100,00USD, 69,77EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Irena NOWAKOWSKA - ACEDAŃSKA ,Kościół, Chorzów , grafika, 35,5 x 27 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(166,67USD, 116,28EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Irena NOWAKOWSKA - ACEDAŃSKA ,Gliwice Kaczyniec , grafika, 30 x 41 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(166,67USD, 116,28EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jasna Góra, Wieża, Częstochowa, 1908 , wys. 21 cm, szer. podstawy: 8 x 8cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(66,67USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Waza porcelanowa, Chiny, lata 50-te , porcelana malowana kobaltem, wysokość 68 cm, średnica brzuśca 24 cm

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
3000.00 PLN 
(1000,00USD, 697,67EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Naczynie porcelanowe wewnątrz złocone, Berlin 1849-1870 , porcelana, złocenia, dł. 10,5 cm, średnica 7 cm, wys. 3 cm

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(400,00USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(500,00USD, 348,84EUR)

Kropielnica, Anioł prowadzący dziecko , brąz, wys. 18 cm

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(66,67USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kropielnica, Anioł , brąz, wys. 12 cm

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(66,67USD, 46,51EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kropielnica, Anioły pod Krzyżem , brąz, wys. 31 cm

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(100,00USD, 69,77EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jad srebrny z turkusem, 1873 , srebro pr. 84,

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(166,67USD, 116,28EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
700.00 PLN 
(233,33USD, 162,79EUR)

Miniatura, przykrywka od puzderka, Kobieta ok. 1770 ,

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(500,00USD, 348,84EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1500.00 PLN 
(500,00USD, 348,84EUR)

Ikona, Matka Boska z Chrystusem , emalia, porcelana,

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(100,00USD, 69,77EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Matka Boska wg. św. Trapezy, XX w. , płótno, deska, złocenia, 30,5 x 25 cm

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(400,00USD, 279,07EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Kalendarz na kwiecień, Święci na każdy dzień , tempera, deska złocenia, 31 x 25,5 cm

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(466,67USD, 325,58EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1400.00 PLN 
(466,67USD, 325,58EUR)

Jan BERGER (Börger) ,Widok na Giewont , olej, sklejka, 21,5 x 34,5 cm

Jan BERGER (Börger)

(1863 Warszawa - 1930 Warszawa)

Widok na Giewont

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(833,33USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Z. WENGLINSKI ,Portret górala , gwasz, tektura, 50 x 35,5 cm

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(600,00USD, 418,60EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1800.00 PLN 
(600,00USD, 418,60EUR)

Otto KIRCHNER ,Mężczyzna czytający gazetę , olej. tektura, 18,5 x 14 cm

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(833,33USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Karolina Grabowska ,Mężczyzna , olej, płótno, 65 x 46,5 cm

Karolina Grabowska

(1861 Łęczna - 1920 Paryż)

Mężczyzna

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(533,33USD, 372,09EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1600.00 PLN 
(533,33USD, 372,09EUR)

Alfred SWIEYKOWSKI ,Pejzaż górski , olej, tektura, 21,5 x 29,5 cm

Alfred SWIEYKOWSKI

(1869 Paryż - 1953 Paryż)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(666,67USD, 465,12EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2000.00 PLN 
(666,67USD, 465,12EUR)

Moda Paryska, Paryż XIX w. , staloryt ręcznie kolorowany akwarelą, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(100,00USD, 69,77EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Moda Paryska, Paryż 1857 , staloryt ręcznie kolorowany akwarelą, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(100,00USD, 69,77EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Mody Paryskie, Kobiety, Paryż 1857 , staloryt ręcznie kolorowany akwarelą, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
300.00 PLN 
(100,00USD, 69,77EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Przed chatą , akwarela, papier, 16,5 x 31,5 cm

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(533,33USD, 372,09EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Szczęsny RUTKOWSKI ,Kwiaty , olej, tektura, 26,5 x 22 cm

Szczęsny RUTKOWSKI

(1887 - II wojna światowa)

Kwiaty

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
1300.00 PLN 
(433,33USD, 302,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Teresa ROSZKOWSKA ,Kwiaty w wazonie , olej, płyta, technika mieszana, 48 x 29 cm w świetle passe-partout

Teresa ROSZKOWSKA

(1904 Kijów - 1992 Warszawa)

Kwiaty w wazonie

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
1600.00 PLN 
(533,33USD, 372,09EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

B. SAPIERSKI ,Mimozy w wazonie , gwasz, pastel,tektura, 65 x 50 cm

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
2200.00 PLN 
(733,33USD, 511,63EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2200.00 PLN 
(733,33USD, 511,63EUR)

Kazimierz ŻWAN ,Pejzaż , akwarela, papier, 8 x 11 cm w świetle passe-partout

Kazimierz ŻWAN

(1792 Mikitycze - 1858 Warszawa)

Pejzaż

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(833,33USD, 581,40EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl