XXVIII Aukcja Internetowa

(28.10.2015 godz. 22:00)

Mody Paryskie, Kobiety, Paryż 1857 , staloryt ręcznie kolorowany akwarelą, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(81,08USD, 72,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Moda Paryska, Paryż XIX w. , staloryt ręcznie kolorowany akwarelą, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(81,08USD, 72,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Moda Paryska, Paryż 1857 , staloryt ręcznie kolorowany akwarelą, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(81,08USD, 72,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Ulica - Architektura , rysunek, papier, 30 x 40 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Ulica - Architektura

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(162,16USD, 144,23EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(162,16USD, 144,23EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Ucieczka przed bykiem , tusz, papier, 40 x 30 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Ucieczka przed bykiem

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(162,16USD, 144,23EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(162,16USD, 144,23EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Kolumna Zygmunta , rysunek, papier, 40 x 30 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Kolumna Zygmunta

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(162,16USD, 144,23EUR)

Cena uzyskana:

600.00 PLN
(162,16USD, 144,23EUR)

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(270,27USD, 240,38EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji , olej, płyta, 48,5 x 31cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pejzaż morski , olej, tektura, 24,5 x 34 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

F. OPITZ ,Pejzaż alpejski, olej, tektura, 24 x 24,5 c,m

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz MAKAREWICZ ,Rybak , olej, tektura, 30 x 33 cm

Juliusz MAKAREWICZ

(1854 Synowódzko Wyżne koło Stryja - 1936 Kraków)

Rybak

Cena wywoławcza:

2300.00 PLN
(621,62USD, 552,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz ŻWAN ,Pejzaż , akwarela, papier, 8 x 11 cm w świetle passe-partout

Kazimierz ŻWAN

(1792 Mikitycze - 1858 Warszawa)

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Malarz nieznany ,Pejzaż z wodą , olej, tektura, 20 x 25 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz monogramista ,Pejzaż ze sztafażem, , olej, tektura, 15 x 18,5 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(405,41USD, 360,58EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Willy ZÜGEL ,Figurka porcelanowa "Kaczka" , porcelana biała, gruba, malowana ręcznie, podstawa owalna o wym. 10 x 8 cm; wys. 16 cm Numer modelu 352

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(216,22USD, 192,31EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(216,22USD, 192,31EUR)

Jasna Góra, Wieża, Częstochowa, 1908 , wys. 21 cm, szer. podstawy: 8 x 8cm

Cena wywoławcza:

200.00 PLN
(54,05USD, 48,08EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka porcelanowa, Kobieta z książką, Ludwigsburg , porcelana, wys. 19 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)

Figurka porcelanowa, Miśnia XIX w. , porcelana, wys. 11 cm; dł.podstawy:15 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)

Dzbanek szklany, Francja pocz. XX w. , szkło kryształowe białe, srebro, wys. 26 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(432,43USD, 384,62EUR)

Pojemnik szklany, przełom XIX-XX w. , szkło białe, szlifowane, wys. 31 cm, średnica podstawy:16 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(162,16USD, 144,23EUR)

Cena uzyskana:

700.00 PLN
(189,19USD, 168,27EUR)

Talerz porcelanowy, Pokłon Trzech Króli , porcelana, śr. talerza: 13,5 cm

Cena wywoławcza:

100.00 PLN
(27,03USD, 24,04EUR)

Cena uzyskana:

100.00 PLN
(27,03USD, 24,04EUR)

Stanisław ŻURAWSKI ,Akt kobiecy , olej, płótno, 55,5 x 38 cm

Stanisław ŻURAWSKI

(1889 Kowno - 1976 Kraków)

Akt kobiecy

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(594,59USD, 528,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Akt kobiecy, 1935 , olej, tektura, 60 x 49 cm

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Akt kobiecy, 1935

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(594,59USD, 528,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia STANKIEWICZ ,Pejzaż , olej, tektura, 20 x 27 cm

Zofia STANKIEWICZ

(1862 Ryżów - 1955 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 288,46EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szczęsny RUTKOWSKI ,Kwiaty , olej, tektura, 26,5 x 22 cm

Szczęsny RUTKOWSKI

(1887 - II wojna światowa)

Kwiaty

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 288,46EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Romana LIPEŻ ,Drzewa , olej, płótno, 46,5 x 31 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 288,46EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kopiec Kościuszki , olej, tektura, 24 x 31,5 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kopiec Kościuszki

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 288,46EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zdzisław LACHUR

(1920 Zagórze - 2007 Warszawa)

Twarze

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(405,41USD, 360,58EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Andrzej OLEŚ ,Rusini , olej, tektura, 14,5 x 23 cm

Andrzej OLEŚ

(1886 Iwonicz - 1952 Kielce)

Rusini

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(486,49USD, 432,69EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Zator, 1930 , akwarela, papier, 43 x 61,5 cm

Zbigniew PRONASZKO

(1885 Debreczyn - 1958 Kraków)

Zator, 1930

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(945,95USD, 841,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KLIMOWSKI

(1891 Kraków - 1982 Katowice)

Widok na zamek

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(540,54USD, 480,77EUR)

Włodzimierz NAŁĘCZ ,Cisza na morzu , olej, płótno naklejone na tekturę, 39 x 60 cm

Włodzimierz NAŁĘCZ

(1865 Kijów - 1946 Skierniewice)

Cisza na morzu

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(810,81USD, 721,15EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk BARANOWSKI ,Widok na plażę z latarnią morską , olej, płyta, 50 x 25 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(810,81USD, 721,15EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(810,81USD, 721,15EUR)

Gustaw PILATTI ,Studium pejzażowe - przedwiośnie, 1901 , akwarela, gwasz, papier, 24 x 16,4 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(675,68USD, 600,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gustaw PILATTI ,Studium pejzażowe - w zakolach rzeki, 1901 , akwarela, papier, 16,3 x 23,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(675,68USD, 600,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 288,46EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(324,32USD, 288,46EUR)