XXV Aukcja

(26.06.2013 godz. 22:00)

Jerzy CHODOR,Wiejska droga, olej, płótno, 46 x 61 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(500,00USD, 376,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz dekoracyjny z kompozycją według Rembrandta, fajans malowany podszkliwnie kobaltem, średnica 42 cm, wysokość 7 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(625,00USD, 470,59EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Nowy rozkład jazdy , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(125,00USD, 94,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław LUSTYCH ,Bez tytułu , technika własna, 35 x 34 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(125,00USD, 94,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(781,25USD, 588,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Artur SZYK ,Melodie jesieni , rysunek, tusz, tektura, 34,5 x 25,5 cm w świetle passe-partout

Artur SZYK

(1894 Łódź - 1951 New Canaan w stanie Connecticut w Stanach Zjednoczonych )

Melodie jesieni

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Artur SZYK ,Karykatura przedstawiająca groźnego dowódcę oraz żołnierza oddającego honory , rysunek, ołówek, tektura, 20,5 x 26,5 cm w świetle passe-partout

Artur SZYK

Karykatura przedstawiająca groźnego dowódcę oraz żołnierza oddającego honory

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(468,75USD, 352,94EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(468,75USD, 352,94EUR)

Władysław RZĄB ,Teka z 10 rysunkami , rysunek ,tusz, papier,,

Władysław RZĄB

(1910 Zgierz - 1992 Łódź)

Teka z 10 rysunkami

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław RZĄB ,Teka z 10 linorytami , linoryt, papier,

Władysław RZĄB

(1910 Zgierz - 1992 Łódź)

Teka z 10 linorytami

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Scena rodzajowa , akwarela, papier, 22,5 x 32

Maja BEREZOWSKA

(1898 Baranowicze - 1978 Warszawa)

Scena rodzajowa

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(375,00USD, 282,35EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(562,50USD, 423,53EUR)

Artur MARKOWICZ ,Miasteczko , rysunek, kredka, papier, 23 x 35 cm

Artur MARKOWICZ

(1872 Kraków - 1934 Kraków)

Miasteczko

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(375,00USD, 282,35EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(375,00USD, 282,35EUR)

Jadwiga GAŁĘZOWSKA-MALINOWSKA ,Rzeka , akwarela, tektura, 36,5 x 27 cm w świetle passe-partout

Jadwiga GAŁĘZOWSKA-MALINOWSKA

(1876 Warszawa - 1948 Kraków)

Rzeka

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(468,75USD, 352,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor GROTT ,Las , akwarela, papier, 27 x 36,5 cm w świetle passe-partout

Teodor GROTT

(1884 Częstochowa - 1972 Kraków)

Las

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(468,75USD, 352,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech WEISS ,Pejzaż z ogrodem , akwarela, papier, 20 x 27,5 cm

Wojciech WEISS

(1875 Leorda w Rumunii - 1950 Kraków)

Pejzaż z ogrodem

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Błażej IWANOWSKI ,Martwa natura z różami i figurką porcelanową , olej, tektura, 50 x 34 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(562,50USD, 423,53EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław CHODKOWSKI,Róże w wazonie , olej, płótno, 48 x 35 cm

Wacław CHODKOWSKI

(1878 Kozienice - 1953 Warszawa)

Róże w wazonie

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Pejzaż z drzewami , olej, tektura, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(687,50USD, 517,65EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Martwa natura z dzbanem, 1957 , olej, płótno, 45 x 60 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1093,75USD, 823,53EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz WANIEK ,Martwa natura , olej, płótno, 40 x 51,5 cm

Eugeniusz WANIEK

(1906 Ustrzyki Dolne - 2009 Kraków)

Martwa natura

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(500,00USD, 376,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Kompozycja, olej, tektura, 90 x 60 cm

Fryderyk Antoni HAYDER

(1905 Przemyśl - 1990)

Cena wywoławcza:

2200.00 PLN
(687,50USD, 517,65EUR)

Cena uzyskana:

2800.00 PLN
(875,00USD, 658,82EUR)

Otto Edward BORZEMSKI,Łodzie, olej, płótno, 33 x 44,5 cm

Otto Edward BORZEMSKI

(działał w latach 1926 - 1938)

Łodzie

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1093,75USD, 823,53EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward KOKOSZKO,Pejzaż nadwiślański , olej, płótno, 39 x 56 cm

Edward KOKOSZKO

(1900 Izdebno k. Grodziska Mazowieckiego - 1962 Warszawa)

Pejzaż nadwiślański

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1093,75USD, 823,53EUR)

Cena uzyskana:

4500.00 PLN
(1406,25USD, 1058,82EUR)

Antoni PROCAJŁOWICZ ,Pejzaż , olej, płótno naklejone na tekturę, 23 x 31,5 cm

Antoni PROCAJŁOWICZ

(1876 Rodatycz - 1949 Kraków)

Cena wywoławcza:

2700.00 PLN
(843,75USD, 635,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kopiec Kościuszki , olej, tektura, 24 x 31,5 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kopiec Kościuszki

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(375,00USD, 282,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria WODZICKA,Widok na cerkiew , olej, płótno, 58 x 77 cm

Maria WODZICKA

(1878 Lwów - 1966 Lwów)

Widok na cerkiew

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2500,00USD, 1882,35EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(2500,00USD, 1882,35EUR)

Jerzy GNATOWSKI ,Widok z rynku w Kazimierzu na Farę , olej, płótno, 60 x 73,5 cm

Jerzy GNATOWSKI

(1928 Łomża - 2012 Kazimierz Dolny)

Widok z rynku w Kazimierzu na Farę

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teresa ROSZKOWSKA ,Kwiaty w wazonie , olej, płyta, technika mieszana, 48 x 29 cm w świetle passe-partout

Teresa ROSZKOWSKA

(1904 Kijów - 1992 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(468,75USD, 352,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Czesław RZEPIŃSKI ,Widok z okna pracowni zimą, 1973 , olej, płótno, 38 x 55,5 cm

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Las , olej, płótno, 66 x 93 cm

Konstanty MACKIEWICZ

(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)

Las

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1875,00USD, 1411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Leśna droga , olej, płótno, 70 x 100 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Leśna droga

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adolf OBST ,Pejzaż z wierzbami , olej, deska,

Adolf OBST

(1869 Berlin - 1945 Poczdam)

Pejzaż z wierzbami

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(1250,00USD, 941,18EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DĘBICKI ,Strumień leśny po burzy , olej, płótno, 47,5 x 72 cm

Stanisław DĘBICKI

(1866 Lubaczów - 1924 Kraków)

Strumień leśny po burzy

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4687,50USD, 3529,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Półmisek cynowy z dekoracją plastyczną tradycji żydowskiej , cyna, długość 68 cm, szerokość 27 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1093,75USD, 823,53EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Oprawa z brązu do wazy szklanej
, brąz, wys.: 13 cm; szer.: 24,5 cm; dł. oprawy: 38 cm; dł. całkowita: 54 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(468,75USD, 352,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Matka Boska "Skarbiaszka", około 1850 , tempera, deska, 36 x 31 cm

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(1093,75USD, 823,53EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(1093,75USD, 823,53EUR)

Matka Boska Smoleńska, około 1860 , tempera, deska, 31 x 26 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Pejzaż górski , akwarela, papier, 26,5 x 42,5 cm

Rafał MALCZEWSKI

(1892 Kraków - 1965 Montreal)

Pejzaż górski

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(625,00USD, 470,59EUR)

Cena uzyskana:

2200.00 PLN
(687,50USD, 517,65EUR)

Julian FAŁAT ,Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918 , akwarela, tektura, 27 x 41,5 cm

Julian FAŁAT

(1853 Tuligłowy - 1929 Bystra)

Zimowy pejzaż z Bystrej, 1918

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(3125,00USD, 2352,94EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(3125,00USD, 2352,94EUR)

Jacek MIERZEJEWSKI ,Portret dziewczyny, 1914 , rysunek, ołówek, papier, 44,5 x 62 cm

Jacek MIERZEJEWSKI

(1883 Sosnowiec - 1925 Otwock)

Portret dziewczyny, 1914

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2187,50USD, 1647,06EUR)

Cena uzyskana:

10500.00 PLN
(3281,25USD, 2470,59EUR)

Aleksander AUGUSTYNOWICZ ,Peonie, 1924 , akwarela, karton, 78 x 105 cm

Aleksander AUGUSTYNOWICZ

(1865 Iskrzynia koło Krosna - 1944 Warszawa)

Peonie, 1924

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4687,50USD, 3529,41EUR)

Cena uzyskana:

16500.00 PLN
(5156,25USD, 3882,35EUR)

Jerzy KOŻUCHOWSKI ,Ułan przy koniu , akwarela, papier, 31 x 24 cm

Jerzy KOŻUCHOWSKI

(1893 Wolborz - 1967 Warszawa)

Ułan przy koniu

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(468,75USD, 352,94EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eugeniusz GEPPERT ,Kawaleria, Szarża ułanów , akwarela, papier, 50,5 x 70,5 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1875,00USD, 1411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Portret kobiety, około 1910 - 1920 , akwarela, papier, 43 x 32 cm w świetle passe-partout

Pius WELOŃSKI

(1849 Kumelany koło Suwałk - 1931 Warszawa)

Portret kobiety, około 1910 - 1920

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1875,00USD, 1411,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marcin KITZ ,Wiejskie podwórko , olej, tektura, 30 x 25,5 cm

Marcin KITZ

(1891 Lwów - 1943 Lwów)

Wiejskie podwórko

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(625,00USD, 470,59EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(625,00USD, 470,59EUR)

Jerzy Edmund KANIEWSKI,Pejzaż z drzewem , olej, sklejka, 59 x 49 cm

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(500,00USD, 376,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Krajobraz skalny , olej, deska, 29,5 x 18,5 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

(1861 Warszawa - 1926 Warszawa)

Krajobraz skalny

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1406,25USD, 1058,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Pejzaż z drzewem , olej, płótno naklejone na tekturę, 18,5 x 28,5 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

Pejzaż z drzewem

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1406,25USD, 1058,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Stary park , olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 31,5 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

Stary park

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(1406,25USD, 1058,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dekoracyjny wazon z hortensji , szkło bezbarwne, wysokość: 30 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(781,25USD, 588,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dekoracyjny wazon z kwiatami polnymi , szkło bezbarwne, wysokość 30 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(781,25USD, 588,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech Aleksander DUREK ,Salome z głową Jana Chrzciciela, 1929 r. , brąz patynowy, wysokość: 73 cm

Wojciech Aleksander DUREK

(1888 Mała, obecnie gmina Ropczyce - 1951 Kielce)

Salome z głową Jana Chrzciciela, 1929 r.

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(15625,00USD, 11764,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Helena ROXANA ,Haszysz, 1938 , brąz patynowy, wysokość: 26,5 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2500,00USD, 1882,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Rozlewisko z kaczeńcami , olej, tektura, 25 x 35 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Rozlewisko z kaczeńcami

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jadwiga TETMAJER-NAIMSKA ,Wypas gęsi , olej, tektura, 24,5 x 35 cm

Jadwiga TETMAJER-NAIMSKA

(1891 Kraków - 1975 Londyn)

Wypas gęsi

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(625,00USD, 470,59EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Pejzaż z kościołem , olej, płyta, 46 x 50,5 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Pejzaż z kościołem

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Spalone miasto V , olej, płyta, 97 x 146 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Spalone miasto V

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(4687,50USD, 3529,41EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(4687,50USD, 3529,41EUR)

Feliks FRYDMAN ,Zima w Kazimierzu, 1939, olej, tektura, 31 x 23,5 cm

Feliks FRYDMAN

(1897 Warszawa - 1942 obóz koncentracyjny Treblinka)

Zima w Kazimierzu, 1939

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(1562,50USD, 1176,47EUR)

Jonasz STERN ,Pejzaż górski , olej, płótno, 45 x 53 cm

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(2812,50USD, 2117,65EUR)

Cena uzyskana:

14000.00 PLN
(4375,00USD, 3294,12EUR)

Karol HILLER ,Klatka schodowa,1931 , olej, tektura, 8 x 12 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Cena uzyskana:

3300.00 PLN
(1031,25USD, 776,47EUR)

Erno ERB ,Przekupki na targu , olej, tektura, 26 x 36,5 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Przekupki na targu

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(1375,00USD, 1035,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Olga BOZNAŃSKA ,Róże białe i różowe w błękitnej wazie, 1916 , olej, tektura, 30 x 47 cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

60000.00 PLN
(18750,00USD, 14117,65EUR)

Cena uzyskana:

60000.00 PLN
(18750,00USD, 14117,65EUR)

Erno ERB ,Pejzaż górski , olej, płótno naklejone na tekturę, 38,5 x 31 cm

Erno ERB

(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

Pejzaż górski

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2187,50USD, 1647,06EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław OSTROWSKI ,Zachód słońca – Kozie Wierchy , olej, tektura, 35 x 41,5 cm

Władysław OSTROWSKI

(1878 Warszawa - 1942 Grodzisk Mazowiecki)

Zachód słońca – Kozie Wierchy

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(781,25USD, 588,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Stepy kalifornijskie , olej, tektura, 34 x 49 cm

Jerzy KOSSAK

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

Stepy kalifornijskie

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

7500.00 PLN
(2343,75USD, 1764,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz RYBKOWSKI ,Odpoczynek kozaków na stepie, 1886 , olej, deska, 26 x 39,5 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

50000.00 PLN
(15625,00USD, 11764,71EUR)

Cena uzyskana:

50000.00 PLN
(15625,00USD, 11764,71EUR)

Dzbanek, Rosja około 1880 , dzbanek malowany naszkliwnie, złocenia, wysokość: 23,5 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

24000.00 PLN
(7500,00USD, 5647,06EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef PANKIEWICZ ,Łodzie w porcie w Concarneau, 1908 , olej, płótno, 41,5 x 51 cm

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

80000.00 PLN
(25000,00USD, 18823,53EUR)

Cena uzyskana:

80000.00 PLN
(25000,00USD, 18823,53EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Budowa bóżnicy w Podgrodziu , olej, tektura, 22 x 41,5 cm

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(937,50USD, 705,88EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE ,Ulica w miasteczku, 1934 , olej, płótno, 44 x 55 cm

Menasze i Efraim SEIDENBEUTLOWIE

(1902 Warszawa - 1945 obóz Flossenburg)

Ulica w miasteczku, 1934

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

75000.00 PLN
(23437,50USD, 17647,06EUR)

Cena uzyskana:

75000.00 PLN
(23437,50USD, 17647,06EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Tryptyk z aniołami , olej, płótno, tektura, 10 x 31 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Tryptyk z aniołami

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2187,50USD, 1647,06EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Krakus z papierosem , olej, sklejka, 25 x 34 cm

Wlastimil HOFMAN

Krakus z papierosem

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

13000.00 PLN
(4062,50USD, 3058,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Żyd ze Zwierzyńca , olej, sklejka, 25 x 35 cm

Wlastimil HOFMAN

Żyd ze Zwierzyńca

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

14000.00 PLN
(4375,00USD, 3294,12EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)