Erno ERB

 (1890/?/ Lwów - 1943 Lwów)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 12 prac tego autora

Erno ERB ,Pejzaż górski , olej, płótno naklejone na tekturę, 38,5 x 31 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2187,50USD, 1647,06EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki na targu , olej, tektura, 26 x 36,5 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

4400.00 PLN
(1375,00USD, 1035,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki na targu , olej, sklejka, 27 x 38,5 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(1818,18USD, 1333,33EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(1969,70USD, 1444,44EUR)

Erno ERB ,Przekupki, około 1930 , ole, tektura,

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki , gwasz, papier, 24 x 30 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki , olej, tektura, 35 x 50 cm

Numer katalogowy:93

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Przekupki , olej, tektura, 26 x 35 cm

Numer katalogowy:92

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Peonie w wazonie , gwasz, akwarela,papier naklejony na tekturę, 47 x 34 cm

Numer katalogowy:91

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Podwórko przy ulicy Ormiańskiej , olej, deska, 45 x 36 cm

Numer katalogowy:86

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Brukarze , olej, płyta, 57 x 105 cm

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

9500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Martwa natura z owocami , olej, tektura, 58,5 x 76,5 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erno ERB ,Żyd czytający Księgę , olej, tektura, 54,5 x 40,5 cm

Numer katalogowy:123

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)